Syf i paranoja

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt wrz 22, 2006 10:13 pm

Zaznaczam, że piszę o forum ;-) tam piszą osoby skrzywdzone przez los :P co nie znaczy, że porządnych mózgów tam nie ma ;-) Biorąc pod uwagę całą szkołę, to jest to niewielki odsetek, w samym liceum siedziało i nadal siedzi masa wspaniałych ludzi ;-) jak wiadomo wyjątki się zdarzają, a że w większości siadly na forum, to nie moja wina :P Dla przykładu na własną klasę nigdy nie narzekałem :-)
A gdyby nauczyciele wlecieli, to połowe ze szkoły by wyrąbali, bo są tam tematy o każdym nauczycielu i wszyscy jak jeden im dupska jadą .... :D

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt wrz 22, 2006 10:20 pm

U mnie na tym forum siedzą prominenci, co rządzą tą szkoła w sprawach zabaw i tego, czy ktoś jest cool, fresh i trendy czy nie jest taki.

Jak ktoś chce, to mogę dać na PW odpowiednie linki, ale musi obiecać, że nic tam nigdy nie napisze ani się nie zarejestruje.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt wrz 22, 2006 10:23 pm

PAul twoja szkoła jest w małym czy duzym miescie?

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt wrz 22, 2006 10:24 pm

małym
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt wrz 22, 2006 10:27 pm

Ale temat: żalicie się na swoje lokalne for za to, że albo nikt Was nie rozumie, albo dostaliście bana. I to w dodatku stworzyło się kółko wzajemnej adoracji. Bo u niego na forum też tak jest. Chcecie aby Was pogłaskać po główce i zapewnić, że nadal jesteście dużo warci, a ci wszyscy na forum to banda bezmózgich yetii?
A co to jest list do Bravo Girl z żalem, że klasa mnie nie akceptuje?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt wrz 22, 2006 10:29 pm

No teraz to dowaliłeś. Żalić się to się już koleżance wyżaliłem 2 tyg. temu, bo wtedy sprawa miała miejsce.

Zresztą, to samo mogłem napisać, gdy Ty żaliłeś się kiedyś o ten paragon na stacjach paliwowych. ;-)
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt wrz 22, 2006 10:32 pm

Sol pisze:żalicie się na swoje lokalne for za to, że albo nikt Was nie rozumie, albo dostaliście bana.
Albo za to, że na niektórych jest masa parapetów ...
Sol pisze:I to w dodatku stworzyło się kółko wzajemnej adoracji. Bo u niego na forum też tak jest.
czytam - wzajemne zrozumienie. Nie w sensie kółka adoracji, wspomnianego, tamto w moim odczuciu zajeżdża wazeliną ...
Sol pisze:Chcecie aby Was pogłaskać po główce i zapewnić, że nadal jesteście dużo warci, a ci wszyscy na forum to banda bezmózgich yetii?
Nie o to chodzi, przynajmniej nie mnie, aczkolwiek bezmózgie yeti gdzieniegdzie się znajdą ...

ODPOWIEDZ