Syf i paranoja

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Syf i paranoja

Post autor: Paul » pt wrz 22, 2006 6:38 pm

Odszedłem z tego forum, bo już wtedy zaczynało chamieć. Chciałem zarejestrować się na forum mojego LO. No to fajnie, rejestruje sie, pisze kilka mądrych postów o polityce i historii i tak wpadłem na pomysł, by założyć jajcarski temat o dyskryminacji chłopaków (jest nas trzech) w mojej klasie. Temat miał być swoistą "walką błazenadą" z rzekomą "dysryminacją" kobiet w Polsce. No i wszystko fajnie. Wiele dziewczyn z klasy uśmiało się z tego do łez, wyszedłem na frajera u tych co wzięli to na serio i oskarżono mnie o "rozprzestrzenianie nieprawdziwych informacji o naszej klasie". Potem zaczęto się na mnie wyżywac bezkarnie wyzywając od prymitytwów (moje posty w tym czasie były najmądrzejsze, min. ten o Żydach, co go tu wkleiłem) jakis lansiarzy(co to w ogóle jest??!!) i szczeniaków z racji swojego młodego wieku. Potem przepraszałem za nic, po to, by jakoś ich uspokoić. Brak reakcji. Złożyłem wniosek o warna za pisanie głupich postów. Koleś mnie olał. Wkurwiło mnie to gejostwo i odszedłem wracjąc tutaj. Przypomniałem sobie, że to forum jest w sumie bardzo ze mną związane.

Wniosek: Prominenci z mojej szkoły to jakaś banda salonowców, przed którymi, by mnie zaakceptowali muszę się płaszczyć. Mam ich w dupie. Na tym forum ani razu nie byłem szykanowany ze względu na wiek a nawet z głupich postów część osób się śmiała.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt wrz 22, 2006 8:35 pm

Ogolna badna debili + twoje przemyslenia, metafory i inne niezrozumiale dla nich + twoje odzywki typu "Wkurwiło mnie to gejostwo " to mieszanka wybuchowa nie dziwie sie. Sam na poczatku za twoja osoba nie przepadałem tu ale uznalem jednak ze ktos o prawie całkowicie odmiennych pogladach niz moje nie jest zły :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt wrz 22, 2006 8:52 pm

Ale sęk w tym, że tam ani razu nie przeklnąłem a jedyną odzywką, którą można uznaćchamską to było zwrócenie uwagi, że ktoś nabijał mi nieistotne posty w temacie o podatkach. A wyglądała ona konkretnie tak: "Dlaczego mam wrażenie, że niektórzy odzywają się tylko po to, by się odezwać?" Serio!
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt wrz 22, 2006 9:21 pm

Paul pisze:Mam ich w dupie.
To jak ja swoich. "U mnie" na forum (szkolnym) wiara doprowadzała do szewskiej pasji, moderatorzy - n/c, postanowiłem walczyć z ogólną niesprawiedliwością i wszędobylską głupotą - efekt - 6 punktow karnych (warnow) = banicja ;] i to nie za jakies moje chamstwo czy cos, tylko za same banały (dosłownie!). Jak ty opisujesz, że na swoim forum nie chcą dać warna, tak tam wlepiają za byle co ... a takich wtrąceń aby się odezwać było/jest od cholery... tylko człowiek sie stresuje ... proponuję za przeproszeniem położyć na to lachę i tyle. A to że nie kazdy ma należycie pod sufitem olać.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pt wrz 22, 2006 9:29 pm

Możę chodzi o to, że forum jest szkolne -> wszyscy się znają -> tworzy się kółko wzajemnej adoracji -> przez swoje wzajemne komplementowanie tracą zdolność do poruszania ważnych tematów (o ile kiedykolwiek ją mieli). Jednak pierwiastek wszechmiłościowy szerzą tylko we własnym kręgu, gdy pojawia się ktoś nowy w ramach własnej głupoty go besztają, choćby z nudów

Oto dlaczego forum nie możę być takim burdlem

Panowie, a może podacie adresy forów, niech inni ocenią ich bezwartościowość :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt wrz 22, 2006 9:39 pm

Ja nie podam, bo nie boje sie, ze ktos da linka do tego tematu a wtedy bede mial tak przejebane, ze szkoda gadac.

Oni tworza zamkniete kolo. Chcesz sie dostac? Pisz tak jak oni i plaszcz sie przed nimi. Nie dzieki. Mam swoja godnosc.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt wrz 22, 2006 9:42 pm

To aż tak ważna role w twojej szkole odgrywa forum internetowe??

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt wrz 22, 2006 9:47 pm

Na to wygląda...
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt wrz 22, 2006 10:00 pm

misanthropiac pisze:forum jest szkolne -> wszyscy się znają -> tworzy się kółko wzajemnej adoracji -> przez swoje wzajemne komplementowanie tracą zdolność do poruszania ważnych tematów
z mojej strony na początku tak było (zresztą to było moje pierwsze forum, na ktorym się udzielałem). Z czasem nie ukrywając zmądrzałem, a od takiego wzajemnego wlewania sobie na wymioty zaczęło zbierać... Pokazujesz nową twarz i od razu obrót o 90 stopni... Wyrobić hardy charakter, trzymać się własnego punktu widzenia (+obiektywizm, żeby nie było) i nie upodabniac się do wazeliniarzy, ba lać na nich z góry ciepłym moczem ;-) Bo co z tego, że będziemy się płaszczyć... na takim poparciu mnie i chyba nikomu(?) nie zależy. A wartościowi ludzie docenią cie za to kim jestes ;]
Paul pisze:Pisz tak jak oni i plaszcz sie przed nimi. Nie dzieki. Mam swoja godnosc.
O właśnie tak.
misanthropiac pisze:Panowie, a może podacie adresy forów, niech inni ocenią ich bezwartościowość
Mogę zainteresowanym na pw przesłać ;-)

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt wrz 22, 2006 10:04 pm

Pffffff nie no współczuje ci szkoły. :evil: Moja szkoła normalna nie jest i to daleko jej do normalnosci nawet bardzo ale widze, że przez ten brak normalnosci jest paradoksalnie dla mnie normalniejsza od zwykłych LO. Bo z tego co teraz wicze i słysze co sie dzieje to masakra. Moje szkole forum jest bardziej do dyskusji ze starszymi absolwentami szkoły, dyskusji na jakis wazniejszy dla szkoły temat np. ostatnio zmiana dyrektora czy otrzymanie jachtu no i zwykłej dyskusji ale w niej normalnie biora udział niektórzy nauczyciele a nawet np. zona nauczyciela :-D Zero jakis grupek czy jakiej dyskryminacji(no moze z tym przesadziłem bo jest taka ze wzgledu na wiek ale to tez nie na forum ale w szkole :-P )

ODPOWIEDZ