Pogaduszki z szaloną Kicią - poraz Nty! ;oP....facet?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Kasiak

Post autor: Kasiak » śr sie 23, 2006 6:23 am

Sol pisze:Coś więcej, czyli zapewne odprowadzenie do domu i powąchanie klamki. Już ja znam to "coś więcej", jak przychodzi co do czego to bo mama śpi obok, bo tata wróci z delegacji, bo kot ma biegunkę, bo leci fajny film w TV... ta, aha ;)
...to na złe kobiety trafiasz. Znam takie, które nie mółią facetowi spadaj jak tylko przekroczą próg domu. Czasem miło jest, kiedy jest jakieś napięcie, bo wtedy człowiek bardziej wczuwa się w to co za chwilę ma nastąpić. Poszukaj lepszych kandydatek, bo widzę, że większość myśli, że jesteś tylko od całowania klamki, skorot tak piszesz.
kirke pisze:no.... to mnie też zastanawia w mężczyznach.... niby szybko łatwo... wszystko by chcieli od razu... a żeby takiego do czegoś skłonić to trzeba się nagimnastykować.... i pochodzić minimum 6 miesięcy....
...czasami tak jest. Ja też czasem się dziwie...ale to chyba przechodzi z wiekiem, bo moi koledzy np. stwierdzili, że w wieku, w którym oni są, to trzeba trochę się szybciej starać i wypróbować...a o pierwszej lepszej nie ma mowy, bo w tym wieku, to się już inaczej myśli...no i moim zdaniem mają rację. A jak wy sądzicie?

quick

Post autor: quick » śr sie 23, 2006 6:51 am

Ciekawy temat :-) Nom czasmi facetów trudno zrozumieć... ale was kobiety też... wy macie czasmi te swoje "gierki" :-P Co do przykładu podanego na początku odnośnie spaceru to się troche dziwie... :-/ Bo jednak wolałem pójść z dziewczyną na spacer a później przesiedzieć w troche godzin w parku... wole siedzieć tam niż w pubie bo pub zabija romantyczność :-D

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr sie 23, 2006 8:09 am

No to jesteś wyjątkiem, bo o takich facetów to trudno. Każda kobieta wie, że nie zawsze będize pieknie i cacanie, że będą uściski i całusy co pięć mnut, ale jednak my mamy taką nature, że od czasu do czasu potrzebujemy trochę romantyczności i pieszczot. A dla was, jak was kochamy, to jesteśmy w stanie zrobić wiele, wiem że czasami jestesmy upierdliwe, ale wy też.

quick

Post autor: quick » czw sie 24, 2006 8:21 am

Wiem, że jestem wyjątkowy :mrgreen: Słyszę to codziennie :-P Takie wypady do parku są przyjemne i dla was kobiet i dla nas mężczyzn.. tylko, że niektórzy nie chcą tego spróbwać i nie wiedzą co tracą :-P A bywa tam przyjemniej niz w domu :-D Ja wam to mówie ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw sie 24, 2006 9:51 am

To samo z odprowadzeniem do domu późną porą...szczegulnie w miejscu które się zna i jest tam trochę ciemnawo...lub w ogóle brak jest lamp :-P

quick

Post autor: quick » czw sie 24, 2006 10:48 am

Kasiak pisze:To samo z odprowadzeniem do domu późną porą...szczegulnie w miejscu które się zna i jest tam trochę ciemnawo...lub w ogóle brak jest lamp :-P
Uuuu to co Ty za faceta masz... :-P Ja tam zawsze panne odprowadzałem choć póżniej musiałem wracać do chaty 40min. No ale czego to sie wtedy nie robiło... :-P

ODPOWIEDZ