Miłość

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
quick

Post autor: quick » pt sie 18, 2006 8:47 am

Miłość... hmmm jest to uczucie niezastąpione :-) Jak jesteśmy z bliska nam osobą zapominamy o wszystkim i żyjemy tylko tą chwilą :-D Kiedy moja pierwsza miłośc odeszła stwierdziłem, że już nigdy się nie zakocham bo cierpienie po stracie ukochanej osoby też jest jedyne w "swoim rodzaju"... Ja narazie wolę tego nie przeżywać poraz kolejny...

katglu17

Post autor: katglu17 » pt sie 18, 2006 3:43 pm

Miłość... Myśle ze jest to uczucie piekne, ktorego nie mozna tak latwo sie pozbyc, dajace zarowno szczescie jak i nieszczescie. Ale niestety trudno spotykana:(

kirke

Post autor: kirke » pt sie 18, 2006 4:09 pm

katglu17 pisze:ktorego nie mozna tak latwo sie pozbyc,
miłość nie umiera nigdy....

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr sie 23, 2006 6:38 am

quick pisze:Kiedy moja pierwsza miłośc odeszła stwierdziłem, że już nigdy się nie zakocham bo cierpienie po stracie ukochanej osoby też jest jedyne w "swoim rodzaju"... Ja narazie wolę tego nie przeżywać poraz kolejny...
...ale zobaczysz, że to jest przejściowe, ja też kilka razy zakochałam się fatalnie...ale czas płynie i miłość i tak wróci. Znajdziesz swoją kobietę, która będize cię kochać i ty ją też. Nawet nie zauważysz, kiedy strzała amora cię trafi, serce zacznie walić jak oszalałe, a w żołądku zaczną latać motyle.
katglu17 pisze:jest to uczucie piekne, ktorego nie mozna tak latwo sie pozbyc, dajace zarowno szczescie jak i nieszczescie. Ale niestety trudno spotykana:(
...trzeba dobrze szukać i to cały czas, bo nigdy człowiek nie jest pewnien, czy dobrze wybrał, a kiedy jest źle i sznas nie widać w ówczesnym związku, to dlaczego nie zastanowić się i poszukać, może to co teraz trwa nie jest tym, co ma być, może gdzieś znów znajdziesz nitkę, która poprowadzi cię do kolejnej, może akurat tej miłości.
kirke pisze:miłość nie umiera nigdy....
...tylko czasem bawi się z nami w chowanego ;-)

offside_orange

Post autor: offside_orange » śr sie 23, 2006 8:53 pm

taak, kazdy z nas marzy o wielkim uczuciu, ktore nas zmieni na lepsze i sprawi ze siwat bedzie piekniejszy. ja tez czekam na swoja wielka milosc,mam nadzieje ze nie bedzie kazala mi dlugo czekac..:)

ODPOWIEDZ