Czemu niektórzy mnie odtrącają?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz lip 02, 2006 9:17 am

Ale teraz jest tak, że swołocz pociąga inteligencję w dół, a nie inteligencja swołocz w górę.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Illea

Post autor: Illea » ndz lip 02, 2006 9:21 am

Jeżeli ktoś ma być inteligentny to nie da się "pociągnąć w dół".

[ Dodano: 2006-07-02, 11:22 ]
Ale idąc tak można chyba stwierdzić, że kto ma być głupi nie da się pociągnąć w górę. :-/
No dobra ludzie są słabi i bardzo na siebie oddzialują.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz lip 02, 2006 10:28 am

Zgadzam się. Taki podział na gorszych i lepszych już od młodych lat nie będzie dobrym pomysłem. Dzieciaki nie są głupie i będą wiedzieć, że już są skreślone. A wmawianie im, ze jak się poprawią to zostaną przeniesione do lepszej grupy nic nie da.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz lip 02, 2006 2:39 pm

To tak jak z przedszkolami integracyjnymi. Powstają ciągle to nowe. Dzieci chore przebywają ze zdrowymi. Zdrowe przez to nie stają się głupsze, a chorych się nie separuje tylko w swoim otoczeniu. Uczy to też akceptacji, dla ludzi którzy nie mieli tyle szczęścia i urodzili się chorzy.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz lip 02, 2006 5:08 pm

Choroba a intelekt/zainteresowania/zachowanie to całkiem inne sprawy.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 02, 2006 7:09 pm

Pati9 pisze:ludzie ze szkoły czasem innych odracają tylko, dlatego bo mają inny gust, są innej narodowości, lubią coś innego niż ty i czy to jest powód aby się z tą osobą niezadawać i jak sobie z tym radzić :?:
było tak , jest i pewnie będzie, ale ja zadaję się z ludźmi tolerancyjnymi, ludźmi bez granic :mrgreen:

Mariusz

Post autor: Mariusz » wt lip 04, 2006 10:59 pm

Jesli ktos mi sie nie podoba albo nie podoba mi sie jego sposob myslenia albo nawet kolor spodni to nie znaczy ze go nie akceptuje. Ale to ze ktos kogos odtraca jest normalne bo kazdy ma prawo decydowac z kim sie zadaje.

ishtar

Post autor: ishtar » sob lip 08, 2006 10:02 pm

brak tolerancji jest cechą ludzi w ograniczonych, którzy chcąc uświadczyć się w słuszności swoich poglądów, potępiaja inne

Tulpen

Post autor: Tulpen » wt lip 11, 2006 11:38 am

Ludzie, szczególnie młodzi tacy właśnie są. Szybciej jest jednak zaklimatyzować się dziewczynce ponieważ kobiety sa bardziej uczuciowe i szybciej nawiązują kontakty. Wsród grona chłopców wystepuje przywódca, który musi podjąć decyzje czy ktoś do nich pasuje czy nie, jesli on się zgodzi wtedy także i inni zaczna się odzywać do chłopca.
Jeśli w twojej szkole - klasie, są ludzie, którzy nie chcą cię zaakceptować, to szukaj kogoś, kto zechce, bo napewno są takie osoby.
Wiem, że odżucenie i odepchnięcie przez towarzystwo może przyprawiać o "ból", ale nie należy się bardzo przejować takim środowiskiem, ponieważ trzeba pamietac o tym, że kazdy z nas jest wyjątkowy i jesli ktoś cię nie akceptuje przez to jaki jesteś, to nie warto z nim utrzymywac bliższych kontaktów.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 11:38 am

Zamykam temacik, bo już pomogliście zrozumieć młodemu człowiekowi wszystko co chciał pojąć.

Zablokowany