"Kocham Cie"

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Amalie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 05, 2008 5:54 pm
Lokalizacja: Daleko...
Kontakt:

"Kocham Cie"

Post autor: Amalie » pt lip 11, 2008 4:01 pm

Mam do Was takie pytanie...
Czy kochac mozna tylko raz? Czy jest mozliwe kochac po raz drugi...trzeci...czwarty...?
Np. Jesli Ty kochasz faceta a on po jakims czasie bycia z Toba mowi ze Cie nie kocha a Ty dalej go kochasz i musisz o nim zapomniec? Da sie tak? Da sie potem kochac na nowo?
"Ty nie wierz w to co mówi języków sto,
Miłość pokona nawet największe zło
Nawet pięć tysięcy stąd nie zmieni nigdy tego,
Co zapisane w księdze życia zostało"

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » pt lip 11, 2008 6:54 pm

Jeśli naprawde kogoś kochasz i nagle musisz o nim zapomniec to nie znczy ze przestajesz go kochac.JEsli kochasz faceta a on odejdzie i wróci np po roku to calkiem mozliwe ze milosc odrzyje znaczy stanie się bardziej silna..Bo przeciez zapominając o facecie wcale nie przestajesz go kochac.. ;-)

Awatar użytkownika
Schmetterling
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt lip 22, 2008 1:13 pm

Post autor: Schmetterling » śr lip 23, 2008 6:50 am

nigdy nie bylam tak naprawde zakochana,wiec nie umiem powiedziec,czy mozna kochac wiele razy:-)
Nie wyrzekaj sie niczego poddaj sie temu.

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » śr lip 23, 2008 8:24 am

Zacznijmy od tego że kochać a być zakochanym to dwie totalne różne rzeczy.
Myślę że można kochać po raz drugi, trzeci, czwarty. Przecież jest dużo przypadków że jak komuś umarła tak bliska osoba jak żona czy mąż to Ci ludzie znowu się pobierali z inną osobą kochając ją równie mocno. A zakochać się możesz chyba nawet 30 razy :D

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lip 23, 2008 9:00 am

kochając ją równie mocno
a gówno prawda że tak powiem ;> na bank nie kochają tej drugiej osoby tak samo jak tej co umarła :> prawda jest taka że szukają takiej co będzie przypominać im tą zmarłą jeśli już chodzi o tą kwestie :>

No można kochać kilka razy setki razy ale to są kochania szczeniackie ;> miłość może być tylko jedna :> reszta to słoneczkowe zabawy :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » śr lip 23, 2008 9:02 am

Pyskaty :) Moim zdaniem miłość nie musi sie zdarzyc tylko raz .No wiesz to że ty tego nie doświadczyłeś to nie znaczy ze tak jest.Zresztą nie będe tłumaczyć bezuczuciowym ludziom :P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lip 23, 2008 9:10 am

SłoneCzko pisze:Zresztą nie będe tłumaczyć bezuczuciowym ludziom
"Mówisz jaki jestem a nic nie wiesz o mnie nie wiesz o czym chce zapomnieć w jakiej jestem formie " to tyle jeśli chodzi o ta wypowiedź
SłoneCzko pisze:Moim zdaniem miłość nie musi sie zdarzyc tylko raz
Jak się ma 15 lat to wiadomo że się myśli że można kochać tyle razy ile facetów jest na ziemi no ale cóż ... może ale to może zmądrzejesz po czasie (wątpię)
No wiesz to że ty tego nie doświadczyłeś to nie znaczy ze tak jest
Dobrze że Ty doświadczyłaś w końcu w wieku 15 lat znajduje się już prawdziwą życiową miłość to takie prawdziwe ehh ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » śr lip 23, 2008 9:16 am

Nie czepiaj sie mojego wieku.Bo wiek wcale nie jest taki ważny , ważne jest to co sie ma w mózgu i w sercu ..I nie wątp że zmądrzeje bo jeszcze kiedyś ci udowodnie :P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lip 23, 2008 9:21 am

No właśnie ale żeby coś mieć mózgu trzeba go posiadać nie mówię że Ty go nie masz żebyś nie wzięła tego tak do siebie :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » śr lip 23, 2008 9:22 am

to po co to piszesz ?

ODPOWIEDZ