Cyber sex

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Cyber sex

Post autor: Paul » ndz mar 04, 2007 1:44 pm

Ktoś, kto choć trochę zna czaty wie, że w znacznej mierze biorą w nich udział osoby pragnące zaspokoić się w ten sposób. Jaki macie na to pogląd? Czy opisywanie czynności seksualnych uważacie za coś ciekawego czy też za profesję zakompleksieńców bojących się realnego zbliżenia?
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz mar 04, 2007 3:41 pm

Mnie to nie kręci. Z czatów zrezygnowałem na rzecz forum właśnie dlatego, że tam wszystko kręci się wokół dupy. Zagadnięty facet odpowie zdziwiony, czy nie jesteś gejem, a dziewczyna zaraz będzie się rozbierać.

Jeżeli ktoś pisze zbereźne rzeczy czy to na czacie, czy na GG, to może to na mnie zrobić wrażenie, jeżeli widziałem tą osobę w realu. Taka wirtualna panienka, która pisze czule o swoich pieszczoszkach jest tak samo podniecająca jak SMS z numeru 0-700... .
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Machidiel

Post autor: Machidiel » ndz mar 04, 2007 9:03 pm

Dokładnie, to nie dla mnie jakby mi zagadał na jakims czacie "Napalona_Zosia" która miała by ochote na wirtualny sex to zaraz miałbym przed oczami jakiegos starego łustego Zenka który marszczy co trzeba i czeka az mu odpisze, albo 2 gimnazjalistów czekajacych na frajera. A jezeli chodziło by o taki sex ze znana mi osoba to tez nie za bardzo ot zwykłe matrurbowanie sie na mysl ze po drugiej stronie ekranu masturbuje sie ta druga osoba heh. To juz lepsze sa opowiadania erotyczne.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 9:47 am

Kto co lubi ^^ Nigdy nie praktykowałem, aczkolwiek byłem świadkiem takich rozmów, czy to na czatach (i jeszcze te perwersyjne kamerki na interii :P), czy na kanałach smsowych, także w radiu (CB?). Jeżeli ludzie to robią, widocznie coś w tym widzą, różne rozrywki niektórym przychodzą do głowy ;-)

Ważka

Post autor: Ważka » pt mar 09, 2007 1:09 pm

Yhh. Skąd ja to znam... Kiedyś weszłam na czat na interia.pl Zagadało do mnie kilku facetów, chętnych na cyber seks. Biedni, spławiłam ich, że aż mnie jeden przeprosił xD. Zagadał też do mnie jakiś chłopak. Gadaliśmy już jakieś 2 tygodnie codziennie. W końcu, powiedział, że sobie kupił kamerkę i żebym wcisnęła, to go zobaczę... No więc wciskam, a tutaj wiecie co chyba.
Potem zaczął mnie namawiać na cyber seks. Od tego czasu minęły 2 lata. I dokładnie od 2 lat nie wchodzę na żadne czaty. Jak to powiedziała by moja 3 letnia kuzynka:
"One są ble, fuuj, i tfuu."

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt mar 09, 2007 3:34 pm

Ojejku, szkoda, że ja nie mam kamerki :lol:
Fajny sposób na podryw. Gorzej jeżeli ta "dziewczyna" też by miała kamerkę i... nie była kobietą :lol:
Ostatnio zmieniony pt mar 09, 2007 3:35 pm przez Sol, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt mar 09, 2007 10:23 pm

Hehehe widze ze wiele dziewczyn ma podobne historie. Jak moja siostra która zawołała mnie kiedys do pokoju zebym zidentyfikował co to sie "tam rusza". Wchodzac do pokoju widziałem jak siostra z nosem w monitorze dalej nie moze zidentyfikowac tego czegos (wtedy kamerki były co prawda bardzo ubogie). Ale jak juz zrozumiełem co to, to chyba nie musze opisywac mojej reakcji :mrgreen: A siostra tak samo juz wiecej na chatach nie siedziała.

Ważka

Post autor: Ważka » sob mar 10, 2007 10:40 am

Chłopaki, weźcież się nie naśmiewajcie ;].
A ten 'podryw' to idealny wręcz. Machidiel, ciekawe, ale widzę, że w końcu zidentyfikowaliście 'co' to było. Nie ma co, fajna historia.
Ostatnio zmieniony sob mar 10, 2007 10:40 am przez Ważka, łącznie zmieniany 1 raz.

Blondyna120

Post autor: Blondyna120 » czw mar 22, 2007 1:21 pm

We....... nudne na maxa... nie ma to jak na zywo :D

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw mar 22, 2007 2:01 pm

Blondyna120 pisze:We....... nudne na maxa... nie ma to jak na zywo :D
Spotkałem się ze zdaniem u dziewczyn, że seks jest ponoć przereklamowany... ?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ