Pająki...<;o/

Jeżeli interesujesz się zwierzętami, lubisz o nich rozmawiać to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Kasiak

Pająki...<;o/

Post autor: Kasiak » pt kwie 28, 2006 7:25 pm

Mam mały problem z tymi "super fajnymi" potworkami. Małe pająki, co tam! Problem zaczyna się kiedy są duże...naprawdę duże!! Owłosione i paskudne!! Jak z jakiegoś horroru. Mam domek jednorodzinny i od kilku miesięcy co jakiś czas znajduję w domu pająka o średnicy mniej więcej...1,5 - 2,0 cm! Zastanawiałam się, czy czasem nie wchodzą z garażu, bo ostatnio popełniłam tam kilka zbrodni na nich. Problem w tym, że ciągle wracają od nowa. Jeśli znacie jakiś skuteczny i szybki pomysł na ich pozbycie się to bardzo prosze o informację. Coś tam kiedyś słyszałam, że chyba odstrasza je jakiś zapach olejka do ciasta, ale nie pamiętam jaki...jeśli wiecie to napiszcie. Proszę!!! Może ktoś z was lub waszych znajomych, rodziny miał podobny problem. Błagam! Wybawcie mnie od nich, bo kiedyś aż dreszcze mnie przeszły po plecach i miałam przez h gęsią skórkę na nogach jak zobaczyłam, że dwa z nich wiszą nad moimi meblami koło łóżka! Nie chiałabym miec z nimi bliższego spotkania.

ozeh

Post autor: ozeh » pn maja 01, 2006 8:50 pm

oj ja tez nie przepadam za nimi. bleee :-x to normalne ze w domkach jednorodzinnych o takiej porze wylazi to badziewie. wiosna to sie budza.
jedyna rada to tepic kazdego pajeczaka jakiego tylko dostrzezemy. z tego co pamietam z biologii to z powietrza sie nie biora wiec im mniej ich w domu tym mniej ich bedzie potem.
PS. przelam sie i lej dziadow :-D

Mea

Post autor: Mea » sob maja 06, 2006 7:50 pm

Pająki sa okropne tyle wam powiem :-o

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz maja 07, 2006 8:03 pm

Ja do nich nie podejdę....bo jak je widzę, to odrazu przypomina mi się taki horror, który kiedyś oglądałam...chyba nazywał się "atak pająków"...czy coś takiego. Jeszcze się an mnie żuci i wgryzie w gardło :-P :-D ...wysyłąm chłopaka, żeby je zabijał. Mniejsza strata dla społeczeństwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: żartuję :lol:

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn maja 08, 2006 11:44 am

Zrobię zdjęcie i dam ci próbkę tego jak ten pajączek...wygląda :mrgreen:

m_a_ł_a_

Post autor: m_a_ł_a_ » wt cze 13, 2006 5:25 pm

ja sie panicznie boje pająków, na widok nawet najmniejszego zaczynam krzyczec i histeryzowac...one sa okropne, a te nogi brrr paskudne...nigdy nie wziełabym do reki pająka zawsze wciagam je do odkurzacza...bleee

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 14, 2006 6:04 am

m_a_ł_a_ pisze:zawsze wciagam je do odkurzacza...bleee
,...taki wciąganie do odkurzacza nic ci nie da. Wciągniesz go...na chwilkę go tylko ogłuszysz, a później on sobie znów wyjdzie tą samą stroną.
nika pisze:Wciągasz je do odkurzacza,biedne pajączki
...mój facet też tak robi :-P śmiesznie to wygląda jak 24 zapala się światło i on goni z odkurzaczem po pokoju za pająkiem lub komarem. Jak by ktoś szedł ulicą to miałby niezły ubaw...zwarzając na fakt, że jest wtedy w samych majteczkach :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 14, 2006 8:24 am

Kumpel mojego brata ma ptasznika...blee...w zyciu bym tego nie dotkła. Taki pajaki sa ochydne...no i raczej bym sie bała do niego podejść. Słyszałam, że czasem cos odwala takim pajakom i nawet jak się ktos patrzy na nie przez terarium to potrafią sie żucić na szybę...mozna się nieźle przestraszyć.

Czarna

Post autor: Czarna » sob cze 17, 2006 11:19 am

Pająki są ochydne!!!!Na szczęście mam stado kotów i mało jest ich u mnie bo wszystkie zostają pożarte :->
Może są jakieś środki na pająki,odstraszacze czy cóś??

kirke

Post autor: kirke » sob cze 17, 2006 11:32 am

pająki są słodkie... najlepsze jest uczucie, kiedy coś takie włochatego chodzi ci poramieniu... dodajmy,że jesteś w topię... trochę łaskocze,ale te stworzenia są takie fajne... nie wiem czemu je lubię...

ODPOWIEDZ