rozruszać forum

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
harry203

Post autor: harry203 » pt mar 09, 2007 7:34 pm

Jak dla mnie bomba, Paul siedzi na forum przez większą część dnia a taki jest właśnie potrzebny.! Nie zawsze zgadzam się z jego poglądami ale sprawia wrażenie kompetentnego i pożądnego więc jeżeli by to zależało to od mojego skromnego zdania to bym go nominował.


PS.Sol czemu by nie?? Jak dają to sie bierze, jak biją to sie ucieka :mrgreen:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr mar 21, 2007 7:16 pm

Machidiel pisze:teraz zeby uzytkowników było adekwatnie wiecej od modów
Co do użytkowników to sytuacja się komplikuje. Nadal się zastanawiam co źle robię, że mamy tak niską frekfencję.
Co sprawia, że jedne fora są "oblegane"a inne nie.

harry203

Post autor: harry203 » śr mar 21, 2007 7:21 pm

ja mam plan. może by dać więcej miejsca pod awatara itp bo te pixele są troszke skromne...więcej miejsca na obrazek i podpis.Co ty Admin na to?? dało by rade?? Może to malo ale na innych forach jest ta opcja troszkę bogatsza...

Machidiel

Post autor: Machidiel » śr mar 21, 2007 7:31 pm

Ja tylko widziałem jedna prawidłowosc od kiedy wrociłem, były 2 bumy kiedy było porozpoczynanych duzo tematów to sie nagle wiecej uzytkowników rejestrowało tematy wygasały robi sie przestój to i uzytkowników nie ma. Żadko kto przetrzyma taki cos albo wraca po jakim czasie.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » śr mar 21, 2007 7:34 pm

Gdy się zarejestrowałem to codziennie było około 100-300 nowych postów, fakt, teraz jest "nieco" mniej... Jednak myślę, że to jest przejściowe.

harry203

Post autor: harry203 » śr mar 21, 2007 7:37 pm

Czyli co? stałe tematy? to faktycznie by coś z tego mogł być. A może zrobić jakieś specjalistyczne działy i do każdego przypisać jednego z dotychczasowych userów np: nowości filmowe i tam opracowywać poszczególne tematy tylko ze na zasadzie " ja to juz widziałem"( ściągnął- obejżał-napisał) a nie tylko kopiuj/wklej z innej stronki...??

Machidiel

Post autor: Machidiel » śr mar 21, 2007 7:53 pm

Eeee mi chodziło żeby nie tylko moderatorzy i admini tworzyli nowe tematy a wszyscy bo jak narazie to przytłaczajaca wiekszosc jest ich. Tutaj tez w tematach problematycznych wiekszosc uzytkowników jest praktycznie wykluczana z rozmowy jak pokłuca sie 2 osoby i zaczynaja pisac posty-rozprawki(tamty o Rosji czy fajkach).

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr mar 21, 2007 7:54 pm

Nie to, że robimy kolejny offtop ale ja się zastanawiam co zrobić aby przyciągnąć i co zrobić aby ci forumowicze posostali.
W czym jesteśmy gorsi od innych?
Jesli ktoś to wie to proszę o szczerość.

Machidiel

Post autor: Machidiel » śr mar 21, 2007 7:57 pm

Trzeba pokazac ze to forum zyje bo jak narazie tego nie widac wogule i nie dziwie sie ze sie ludzie nie rejestruja.

harry203

Post autor: harry203 » śr mar 21, 2007 7:58 pm

No tak ale zeby zachęcić ludzi do pisania trzeba coś wymyślić konkretnego.To że z jednego tematu zaczyna się robić dyskusja 2 ludzików to fakt( nawet teraz zaczyna się "tu" to dziać :mrgreen: ) ale co zrobisz na to??nie chcą pisać to przecie ich siłą nie bedziemy zmuszać (a bat by się niejednemu przydał :-/ )

ODPOWIEDZ