wiek twojego serca

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
emilka88

wiek twojego serca

Post autor: emilka88 » czw lis 29, 2007 6:09 pm

a ja znalazlam fajna stronke - www.pokochajswojeserce.pl - mozna tam zobaczyc wiek swojego serca. i jak tam u was??
u mnie wyszlo troche starsze niz mam, dietke stostuje nienajlepsza :(

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob gru 01, 2007 9:12 am

he czego to ludzie nie wymyślą lol wypełniłem to dziadostwo i powiedziało mi to o czym wiedziałem od zawsze że jestem zdrowy i będę żył jeszcze 100 lat :> coś wspaniałego może za 100 lat wreszcie drogi wyremontują ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » sob gru 01, 2007 12:46 pm

Gratulacje! Wiek Twojego serca jest niższy niż Twój wiek właściwy, co oznacza, że Twoje serce jest w bardzo dobrym stanie w porównaniu z Twoimi rówieśnikami.
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob gru 01, 2007 6:29 pm

A ja i bez sprawdzania wiem, że moje serducho jest dużo starsze ode mnie. Lubie wypić, zpalić i zjeść coś tłustego, więc raczej jestem w grupie ryzyka. No ale cóż kiedyś i tak będzie trzeba umrzeć :-D
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » pn gru 03, 2007 1:17 pm

3 lata starsze niż ja. szczerze powiedziawszy myślałam, że będzie gorzej. choć generalnie nie wierzę w takie bezsensowne badania :-)
Life hurts...

emilka88

Post autor: emilka88 » wt gru 04, 2007 9:42 am

Jack, a moze jednak warto sie zastanowic nad zmianami? U mnie prawie wszyscy starsi choruja na miazdzyce, cukrzyce i maja te syfskie problemy z sercem i to serio nie jest fajne. Radykalna dieta, mnostwo lekow. Lepiej myslec o tym juz w mlodym wieku, choc troszke :)

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » ndz gru 09, 2007 12:07 am

Ja tam nie muszę się w coś takiego bawić by stwierdzić, ze serce mam na wyczerpaniu...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz gru 09, 2007 9:59 am

emilka88 zbadałem wiek mojego serca specjalnie dla Ciebie. 6 lat starsze ode mnie. Może dlatego, że na studiach nauczyli mnie palić i trochę obrosłem w tłuszcz. I co oni mi tam pieprzą, że ciśnienie 130 jest w górnych granicach normy. Raz przy 150 zostałem zakwalifikowany do oddania krwi.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

jumperka

Post autor: jumperka » pn gru 17, 2007 4:08 pm

serce 5 lat starsze odemnie...he...trza rzucić palenie i jeść warzywka...fuj... :-P

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn gru 17, 2007 4:55 pm

5 lat przebiło mnie serducho. To przez palenie podobno. No ale ostatnio się ograniczam, może do końca roku rzucę? ;>

ODPOWIEDZ