Smutny i Sam

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Kajetan

Smutny i Sam

Post autor: Kajetan » sob wrz 22, 2007 5:17 pm

Siemka jestem smutny dlatego ze jeszcze nigdy nie mialem dziewczyny nawet w przeczkolu XD i jestem z tego powodu bardzo smutny. Podoba mi sie taka jedna dziewczyna bardzo ladna ale ona ma chlopaka i mam problem ze jak jestem w nowej klasie to nie umiem sie do nikogo odezwac dopiero jak ktos sie odezwie to wtedy ja. Wszyscy mi mowia ze jeszcze sie zakocham ale nie wiem czemu chyba nie potrfie kochac bo w glowie mi siedzi ta ladna laska. Nie potrafie jej zapomniec i chyba nigdy sie nie zakocham i nie bende chodzil z dziewczyna ;(. A i jeszcze nigdy nie chodzilem z żadna dziewczyna ani zadna nie dala mi buziaka a ni ja zadnej a chce tego jak nie wiem co!!!. ;( pomóżcie mi !!!
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 5:18 pm przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob wrz 22, 2007 5:30 pm

Chcesz rady? Bądź cierpliwy, 13 lat to jednak trochę mało...

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » sob wrz 22, 2007 5:54 pm

hormonki buzują... jeszcze się wyszalejesz :D

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » sob wrz 22, 2007 6:00 pm

grzesiu pisze:13 lat to jednak trochę mało...
ooo... to Ty chyba w innym świecie żyjesz .. u mnie już mają chłopaków dziewczyny, które mają po jedenaście lat.. więc nie zdziwił mnie zbytnio 'zdesperowany' chłopak trzynastoletni, który chce miec dziewczyne ;]

ale zgadzam sie... jeszcze będziesz miał nie jedną dziewczynę ;] na wszystko przychodzi pora ...
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Re: Smutny i Sam

Post autor: Dziewoocha » sob wrz 22, 2007 6:18 pm

Kajetan pisze:Wszyscy mi mowia ze jeszcze sie zakocham
Jeszcze się zakochasz, zobaczysz.
Jesteś już chyba w 1 gimnazjum jak się nie mylę. Dobrze byłoby znać podstawy poprawnej pisowni :-/
Obrazek

Kajetan

Post autor: Kajetan » sob wrz 22, 2007 7:56 pm

xD sorki za bledy spieszylem sie i nie patrzylem co pisze. A tak pozatym to ja chce miec dziewczyne i tak sobie marze zeby mnie prztytuliła ta co mi sie podoba. Oooo to wtedy bym był w siódmym niebie (marzy). I jak ona by to zrobiła to zaczał bym sie z nia całowac to juz wogle bym chyba oszalał ze szczęścia. Ja czuje że nie wytrzymam bez tej laski co mi sie podoba ciagle o niej mysle i patrze na zdjecia jej z podstawówki które zostały zrobione :/ . :(

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob wrz 22, 2007 10:39 pm

Quisiera-me pisze:
grzesiu pisze:13 lat to jednak trochę mało...
ooo... to Ty chyba w innym świecie żyjesz .. u mnie już mają chłopaków dziewczyny, które mają po jedenaście lat.. więc nie zdziwił mnie zbytnio 'zdesperowany' chłopak trzynastoletni, który chce miec dziewczyne ;]

ale zgadzam sie... jeszcze będziesz miał nie jedną dziewczynę ;] na wszystko przychodzi pora ...
No ta, i to mnie właśnie śmieszy, bo powiedz mi - czy i ewentualnie na ile taki 11letni dzieciak jest dojrzały? W takim wieku dzieci szukają 'dziewczyny/chłopaka' czysto dla szpanu, żeby pokazać jaki to on jest dorosły.
@Kajetan - bądź cierpliwy! ;)
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 10:41 pm przez grzesiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » ndz wrz 23, 2007 8:09 am

w każdym wieku można chcieć czegoś więcej. tylko że zazwyczaj mając 11, 12, 13 lat robi się pierwsze, niezdarne kroczki w tym kierunku. niewiele młodziutkich ludzi to wie i strasznie to wszystk przeżywa.
Kajetanie, wyluzuj... jesteś w takim wieku, że możesz sobie spokojnie powiedzieć, że jak nie ta, to inna ;). bo z tego co czytam ten pociąg do koleżanki to wbrew pozorom nic poważnego...

nitka_17

Post autor: nitka_17 » ndz wrz 23, 2007 8:38 am

Właśnie... trochę cierpliwości, jeszcze masz sporo życia przed sobą. I na miłości też przyjdzie czas. A w wieku 13 lat nie można mówić <przynajmniej wg mnie> o jakiś silnych uczuciach, więc prawdopodobnie szybko Ci przejdzie ;)

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » ndz wrz 23, 2007 8:58 am

oj, są wyjątki i to nie byle jakie... chociaż mówiąc "silne uczucia" mam na myśli jakąś zażyłą przyjaźń między dwojgiem młodych ludzi, znających się od piaskownicy... a potem, w późniejszych latach czasem przeistacza się to w miłość. to się zdarza. mmmmm, rozmarzyłam się, szkoda że to już trochę za późno......

ODPOWIEDZ