Pytnie bez odpowiedzi

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
D3S

Pytnie bez odpowiedzi

Post autor: D3S » sob sie 04, 2007 6:15 am

Mam pewnien problem - a raczej miałem i ciekawi mnie co by sie stało gdyby sprawy potoczyły sie inaczej niż to sie stało...Nie chce sie rozpisywać specjalnie więc zapytam wprost - jaki jest skutek połaczenia amfetaminy z narkoza - tzn bedąc pod wpływem amfetaminy trafia sie do szpitala i tam podaja głupiego jasia + narkoza (pełne znieczulenie po którym sie zasypia aby można było przeprowadzić operację - np nastawienie barku) - Ciekawi mnie co by sie stalo gdyby podano osobie bedacej pod wplywem amfetaminy narkoze - czy coś by mogło sie stać ? Wiem że to nie jest temat miło widziany na forum ale skoro mam pisać o problemach to pisze - w internecie nie moge znależc nic na ten temat - szukałem 2 godziny i nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie wiec poszukam tutaj - wie ktos moze ? :-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt sie 07, 2007 4:32 pm

Dziwna sprawa; poszperałem trochę i znalazłem następujący bajer - N2O (podobnie jak Xenonowe srodki) działają neutralizująco na związki amfetaminy; a wlasciwie nie tyle na związki, co na stymulowane przez amfetamine wydzielanie dopaminy do organizmu. W skrócie głupi jaś może być metodą na wyjście z uzależnienia. Efektów ubocznych nie zauważono.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt sie 07, 2007 8:39 pm

Momencior, a dinitromonooksyd to nie przypadkiem stary, poczciwy gaz rozweselający? :mrgreen:

No, mniejsza z tym, 2 osty dla założyciela. To i tak bez znaczenia bo sa poszedł...
Obrazek

D3S

Post autor: D3S » czw sie 09, 2007 6:50 pm

Nie poszedłem nigdzie ;) Po prostu czekałem na wiecej odpowiedzi - chodzi o to czy narkoza podana np 3 godziny po przyjeciu anfetaminy moze zaszkodzic :)

ODPOWIEDZ