Psychopata.

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
AG_Iwcia
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 5:55 pm

Psychopata.

Post autor: AG_Iwcia » ndz paź 26, 2008 6:00 pm

Zacznę od samego początku...
Kiedy moja przyjaciółka była w szpitalu, do jej koleżanki z sali przyszedł jakiś chłopak... Sylwia nie znała go, zobaczyła go pierwszy raz w życiu. Zaczęli rozmawiać. Aż on w pewnym momencie powiedział jej że ją kocha. o.O I chciał ją pocałować tego samego dnia co się 'poznali'. Ona spoliczkowała go... i odeszła. Już się nie pojawił...
Lecz kiedy wróciła do domu zaczął pisać. Nie wiadomo skąd zdobył jej nr. Nie podawała mu, ani tej dziewczynie z sali. Pisał ciągle że nie może bez niej żyć, że ją kocha ponad życie itp...
Ona tylko raz na jakiś czas odpisywała żeby do niej nie pisał itp...
On jednak nie przestawał. Któregoś dnia znalazł się pod jej domem. Ona nie wiedziała, że wie gdzie mieszka. Wyszła niespodziewanie z domu i spotkali się... ;/
On zaczął jej znowu prosto w twarz mówić że ją kocha i że oszaleje bez niej dłużej... Ona zignorowała go. On w ataku furii uderzył ją w twarz( nie wspominając już o tym że z pięści.)
Ona uciekła... Dalej pisał... Groził, że ją zabije...
Sprawa ucichła w ciągu wakacji jakoś. Teraz jednak jest jeszcze gorzej...
Dalej pisze. Matka olała całą sprawę... Jedyny plus w tym , że jej siostra wie i zgłosiły to na policję.
Tylko, że policja na początku uznała, że 'nic się nie stało' i chciała to po prostu zignorować.
Jednak kiedy zaczęli czytać te wiadomości uświadomili (chyba) że to poważna sprawa.
Zadzwonili chyba do niego. Tyle wiadomo. Napisał do niej, że już może się pożegnać z życiem, że wszystko już sobie zaplanował jak ją dorwie.
Ona się boi... Dalej nic nie chce powiedzieć rodzicom. Nie zgłosiła nawet policji, o tych dalszych wiadomościach. ;/
Ona nie wytrzymuje tego wszystkiego... Już podcinała sobie żyły a teraz chce się zabić...

Chłopak jest nie wiele starszy. Ona ma 16 lat, on 17-18.
Nie mogę po prostu na o patrzeć, ale nie wiem już co mam zrobić... Jak jej pomóc.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn paź 27, 2008 1:22 pm

Wiesz co... jedyną radą jaką mogę Ci dać jest to, żebyś sama zgłosiła tą sprawę. Wiem, że chcesz być wierna przyjaciółce, i że może Cię znienawidzić za to... ale zrobisz to dla jej własnego dobra i być może ocalisz jej życie. Co Ci z przyjaźni jeżeli twoja przyjaciółka nie może normalnie żyć jak ty i non stop odwracać się i patrzeć czy ten psychopata za nią nie idzie. Więc radzę Ci poinformować rodziców koleżanki... naprawdę! Możesz jej dzięki temu ocalić życie. A jak się pokłócicie przez to to w końcu ona i tak Ci podziękuje i wszystko się ułoży!
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » wt paź 28, 2008 2:30 pm

AG_Iwcia pisze:Matka olała całą sprawę...
AG_Iwcia pisze:Dalej nic nie chce powiedzieć rodzicom.
Albo sobie zmyślonej historyjki nie dopracowałaś, albo na prawdę jesteś tak wstrząśnięta tą sprawą, że nie wiesz o czym piszesz :P
AG_Iwcia pisze:Już podcinała sobie żyły a teraz chce się zabić...
Tak, to na pewno najlepsze rozwiązanie tej całej sytuacji. Nic lepszego nie da się w tej sprawie poradzić.
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

ODPOWIEDZ