PROBLEM

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Zmartwiony15

PROBLEM

Post autor: Zmartwiony15 » wt cze 20, 2006 11:46 am

Czesc mam wielki problem mianowicie jestem chlopakiem mam 15 lat i od roku mam strasznie duze sutki kiedys byly normalne chcialbym wiedziec czy to normalne w moim wieku i czy kiedys beda normalne oraz czy da sie je jakos zmniejszyc..prosze o pomoc

MARDOK

Post autor: MARDOK » wt cze 20, 2006 11:48 am

Jesli piszesz o tym na forum to problem musi byc rzeczywiscie ''duzy'', ja sie jeszcze z takim przypadkiem nie spotkalem :-/ i chyba sądze ze inni forumowicze tez ...
Zawsze najlepiej poprosic o opinie lekarza ...

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt cze 20, 2006 11:49 am

Dojrzewanie, hormony i te sprawy. Jak to się mówi - samo weszło, samo wyjdzie :)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 20, 2006 11:59 am

Niektórzy mężczyźni mają większe dutki niż inni...tak samo jak jedne kobiety mają większe piersi inne mniejsze. Taki poprostu jesteś. Ale jak jest to dla ciebie bardzo wstydliwe...to możesz rzeczywiście zgłosić się do lekarza. Wiem, że dla mężczyzn to trudne, bo trudniej jest im rozmawiać niż kobietom o takich sprawach...ale w tedy bęedziesz wszystko wiedział. Ewentualnie poradź się taty...jesli jest na tyle wyrozumiały i masz z nim dobry kontakt...lub powiedz mamie...o ile się jej nie wstydzisz...ale chyab nie masz czego, bo matka zawsze zrozumie swoje dziecko i postara sie pomóc.

MARDOK

Post autor: MARDOK » wt cze 20, 2006 12:01 pm

Ja na przyklad mam na plecach 2 glowe - rodzice mnie akceptuja, ale mame wnerwia ze jem za 2 :-P

Mariusz

Post autor: Mariusz » wt cze 20, 2006 4:17 pm

Napewno da sie je zmniejszyc tylko ze taki zabieg pewnie sporo kosztuje. Ostatnio widzialem reklame w tv jakis mentosow czy gumy do zucia i tam many idzie po plazy z takimi wielkimi sutkami jak masz takie same jak on to rzeczywiscie moze byc to problem. ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 21, 2006 7:20 am

Mariusz, też widziałam. Zarabista reklama. Mi się podoba. Poza tym nie uważam, żeby to miało być cos strasznego. To dobry sposób na sprawdzenie dziewczyny...czy podobasz się jej ty czy twoje ciało (ale to chyba tak przyszłościowo). To tak np. jak było z tymi nazwiskami. Koles miał na nazwisko Cipa i nie zmienił bo to ma być tekst dla jego przyszłej żony, czy zaakceptuje takie nazwisko.

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr cze 21, 2006 2:27 pm

w sumie wiesz - dziweczyny mogą na ciebie lecieć :mrgreen:

Julia

Post autor: Julia » śr cze 21, 2006 6:58 pm

i będziesz tak sutami mixował płyty jak ten koleś z Mentosa.. a laski będą mogły sobie wieszać okulary :) hehe.. przepraszam, ale ta reklama wywołuje we mnie takie emocje :D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr cze 21, 2006 7:36 pm

W okresie dojrzewania przy częstym wysiłku fizycznym to nic nowego, z czasem przejdzie, nie ma czym się przejmować, poza tym od przybytku głowa nie boli :-P

Zablokowany