Nieumiem poderwac dziewczyny! Pomocy!!

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
muka93
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 25, 2008 8:06 pm

Nieumiem poderwac dziewczyny! Pomocy!!

Post autor: muka93 » czw gru 25, 2008 8:09 pm

Witam;D Mam problem;D Chodzę do kl 3 gim i podoba mi się pewna dziewczyna rok młodsza z tej samej szkoły i nie wiem jak się z nią zapoznać;p Nie wiem czy do niej napisać na gg bo szczerze to nawet nie wiem co do niej napisać;/ A w szkole za bardzo nie zagadam bo zaraz by były głupie komentarze kumpli, a nawet jeśli to bym się przedstawił i dalej nie wiedział bym co mówić;/ A na dyskotekach tez jej nie widuje wiec nie mam nawet okazji z nią zatańczyć. Pomóżcie mi. Jak się z nią zapoznam to dalej będę wiedział co robić. Wszystkie dziewczyny z którymi byłem znałem wcześniej bo to byly koleżanki , znajome itd a tu to odpadam. Bardzo mi się podoba i nie chce z siebie kretyna zrobić;D Pomóżcie!!! Z góry dzięki

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob gru 27, 2008 2:40 am

Pf. Bo najprostszej linii oporu: napisz do niej na gg. I co to znaczy, że nie będziesz wiedział co do niej napisać? ^^ Jeżeli okaże się warta uczucia czy czegoś tam to to się samo pociągnie ;>
Zresztą co za problem po prostu pogadać... ;>
Może i najbanalniejszy sposób... ale wydaje mi się, że jedyny i najskuteczniejszy :)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » sob gru 27, 2008 5:06 pm

olka080, w zypełności sie zgadzam... :-P Tylko z tym pisaniem na gg uwazaj i nie zadawaj jej takich nudnych pytan typu co porabiasz?, czy o czym popiszemy? dziewczyna szybko sie znudzi, a wiadomo, ze na poczatku rozmowa jest najtrudniejsza... Moze zapytaj sie czym sie interesuje i wtedy podłapiesz jakis temat i zacznie sie rozmowa... ;-) ;-) ;-) Życze powodzenia... :-P
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn gru 29, 2008 10:49 am

olka080 pisze:Zresztą co za problem po prostu pogadać... ;>
no dla was baby to żaden problem bo tylko siedzicie na swych dupach i czekacie aż facet podejdzie bo przecież ja jestem laską mi nie wypada zagadać akurat a takim temacie dziewczyny nie powinny się wypowiadać ..

Muka zrób tak w szkole podchodzisz do niej mówisz mogę Cię na chwilkę prosić ona no ok odchodzicie na bok i mówisz mam do Ciebie 2 sprawy ... pierwsza jak masz na imię druga co robisz dziś wieczorem :> ona sapnie coś ^^ Ty powiesz to na kole byśmy sie umówili co Ty na to :> :> u mnie zadziałało to czemu u Ciebie by nie miało ^^ od razu powiedz żeby Ci dała numer fona że jak coś będziesz dzwonił ^^ itp itd ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn gru 29, 2008 1:12 pm

Pyskaty pisze:no dla was baby to żaden problem bo tylko siedzicie na swych dupach i czekacie aż facet podejdzie bo przecież ja jestem laską mi nie wypada zagadać akurat a takim temacie dziewczyny nie powinny się wypowiadać ..
Chodzi o gadu. Na gadu to żaden problem...
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » pn gru 29, 2008 1:39 pm

Pyskaty masz zajebisty sposób podrywania, prosty i otwarty. :) Nigdy z czymś takim się nie spotkałam, ale w sumie najskuteczniejszy sposób, sama bym poleciała na takie coś :P
Tak więc Maku, albo na gadulcu, albo tak jak radzi Pyskaty. Powodzenia i napisz jak Ci poszło :P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn gru 29, 2008 2:42 pm

Rosia pisze:Pyskaty masz zajebisty sposób podrywania, prosty i otwarty. :) Nigdy z czymś takim się nie spotkałam, ale w sumie najskuteczniejszy sposób, sama bym poleciała na takie coś :P
Tak więc Maku, albo na gadulcu, albo tak jak radzi Pyskaty. Powodzenia i napisz jak Ci poszło :P
No chyba o to chodzi by było łatwo i fajnie co nie ? :> jak napisze na gadu nie wiem czy będzie to takie mocne jak na żywo ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » pn gru 29, 2008 11:08 pm

Ale wiesz zdarza się, że powiesz takie coś do laski, a ona zamiera z wrażenia i nie wie co wydukac? :-P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt gru 30, 2008 9:29 am

Rosia pisze:Ale wiesz zdarza się, że powiesz takie coś do laski, a ona zamiera z wrażenia i nie wie co wydukac?
No jak jest taka hmm dziwna to zdarzy się ale mi rzadko ... w ogóle ogólnie przyjęte racje są takie że trudno jest znaleźć taką ładną dziewczynę która dużo mówi ciągnie temat itp łatwiej właśnie znaleźć taką średnią one cały czas nawijają ..

wiele ładnych dziewczyn nie że są puste ale kurde tak dziwnie się z nimi gada facet ciągle musi coś mówić np na gg a ona tylko" yhy nooo tak tak może nie wiem " itp tak jakby nie miała innych słów żenada ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt gru 30, 2008 12:31 pm

Wiesz, zależy ile latek :P Bo z tego się wyrasta ;] Mówię to chociażby na moim przykładzie. Też tak mówiłam "yy, tak ", itp. w 1-2 klasie gim. Potem już było z bani i nie ma się problemów z flirtem :-P

ODPOWIEDZ