Korzyści z for

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
grim_reaper

Korzyści z for

Post autor: grim_reaper » śr lip 26, 2006 8:27 pm

Często mama mówi mi, że siedzę w necie i tracę czas na głupoty. Następny raz chcę jej przedstawić jakieś argumenty, że warto udzielać się na forach internetowych. Proszę pomóżcie mi takowe znaleźć :mrgreen: Tylko takie, żeby trafiły do umysłu mojej mamy, nie żadne w stylu "można tu fajnych ludzi poznać", bo od razu posypią się historyjki o pedofilach, zboczeńcach grasujących na młode dziewoje itp. ;) Nie no może aż tak strasznie to by nie było, ale proszę o jakieś sensowne argumenty, i z góry dziękuję :)

noname

Post autor: noname » śr lip 26, 2006 8:33 pm

rozwijarz swoj swiatopoglad..i mozesz sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziec :-P
Ostatnio zmieniony czw lip 27, 2006 6:23 am przez noname, łącznie zmieniany 1 raz.

Przemo

Post autor: Przemo » śr lip 26, 2006 9:05 pm

Pomagasz innym ludziom w ich problemach i poznajesz ich poglądy:P

noname

Post autor: noname » śr lip 26, 2006 9:07 pm

poznasz psychologiczne aspekty zycia czlowieka:P

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » śr lip 26, 2006 9:19 pm

Przedewszystkim rozwijasz sama siebie, mozesz poznać opinie innych i równocześnie ukształtować swój światopogląd. Najlepiej zaprezentuj starej jakiś ciekawy temat, niech sobie poczyta to zrozumie.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr lip 26, 2006 9:22 pm

Możesz pod płaszczykiem internetowej anonimowości zbluzgać użytkowników posiadających inny pogląd lub mniejszą wiedzę w różnych zakresach.
Możesz przyczepiać się do pisowni innych.
Możesz się dowartościować.
Możesz skorzystać z cudu sofisterii i wić się ze śmiechu patrząc jak oponenci sami kopią sobie groby coraz to głupszymi argumentami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr lip 26, 2006 9:27 pm

Fakt, można się nauczyć ortografii.
Można się nauczyć, jak zostać zaciętą kozą i pomimo naporu argumentu twardo obstawać przy swoim.
Bowiem rzadko spotykałem się z czymś takim, że przeciwnik pedalstwa, pod wpływem homoseksualistów, stał się tolerancyjny. Raczej każdy broni swojego gówna.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

noname

Post autor: noname » śr lip 26, 2006 9:29 pm

a co zlego w bronieniu swego zdania...

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw lip 27, 2006 6:29 am

Powiedz, że możesz się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i poznać punkt widzenia innych ludzi na dane zagadnienie.
Można prosić o pomoc i zawsze znajdzie się ktoś, kto podda jakieś rozwiązanie, oczywiście nie musisz się na to godzić, ale miło jest poznać opinię kogoś, kto wogóle cię nie zna i patrzy na to z perspektywy widza.
Można pomóc innym mówiąc jakie ma się zdania na dany temat.
Można się rozwijac ponieważ są tam działy, gdzie można wstawiać swoje wiersze, fotografie, rysunki.
Można dowiedzieć się jakie zdanie mają inni pod względem polityki i spraw dziejących się na świecie, pod względem religi.
Itp.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw lip 27, 2006 8:34 am

noname pisze:a co zlego w bronieniu swego zdania...
Jakoś nie zdziwiła mnie Twoja wypowiedź ;)
Ty chyba faktycznie w większości swoich postów wyrażasz swój bunt, wobec nie wiem czego.

W tak skonstruowanym pytaniu w bronieniu swojego zdania niczego złego nie ma. Problem jest taki, że forum dyskusyjne polega na dyskusji, a wypadałoby żeby wiele dyskusji kończyło się jakimś kompromisem. Tymczasem w tematach poważnych nikt nikogo nie jest w stanie przekonać. I to mnie bawi, choć sam tworzę cząstkę tej zawziętej w sobie machiny.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Zablokowany