Czy ona jest w ciąży?? :(( POMOCY !

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
MatJas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt lis 18, 2008 4:22 pm

Czy ona jest w ciąży?? :(( POMOCY !

Post autor: MatJas » wt lis 18, 2008 10:53 pm

witam mamy po 19 lat. Kochaliśmy sie bez zabezpieczenia 2 tyg temu mojej dziewczynie miesiączka opóźnia się już ponad 16 dni występują objawy bolow brzucha sennosc, czeste oddawanie moczu gorączka bez choroby i raz wymiotowała:( czy to jednoznaczny objaw ciąży czy może to być coś innego? Pomóżcie !!

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » śr lis 19, 2008 4:08 pm

Możliwe, że jest w ciąży. Nawet bardzo.
Ale najlepiej niech zrobi test albo niech pójdzie do ginekologa, bo tak na sucho to nikt nie stwierdzi ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw lis 20, 2008 5:46 pm

heheh noo i tacy ludzie mnie rozbrajają ;/ nie sprawdzą dostępnymi medycznymi środkami co i jak tylko głupio się tu wypytują masakra ;/ my jesteśmy wróżkami i czarodziejami i przepowiadamy że ona jest w ciąży teraz już wszystko wiesz możesz kupować wózek bo my mówimy że jest w ciąży ;/ ;/

Co to jest forum czy poradnia ginekologiczna ;/ ;/ nie dobijajcie mnie ;/ ;/ skąd my mamy coś wiedzieć ;/ w ogóle nie wiemy czy to robiliście nie wiemy czy się w niej spuściłeś nie wiemy nic i mnie no gówno to interesuje jest lekarz są testy ciążowe spie*** do apteki lub odpowiedniego człowieka ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » czw lis 20, 2008 8:05 pm

Tak. Ona na pewno jest w ciąży.
Ja Ci to mówię, zwykła dziewczyna, na zwykłym forum. Musisz mi wierzyć, bo ludzie w internecie są lepszymi specjalistami od wykwalifikowanych lekarzy.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » pt lis 21, 2008 12:13 pm

MatJas, tak to już jest jak to się robi bez zapezpieczenia. Możesz już śmiało zacząć odkładać kieszonkowe, bo Twoja baba JEST w ciąży. Obiawy, które wypisałeś mówią o tym jednoznacznie. Możesz jeszcze zrobić test ciążowy. Jeżeli nie będziesz zgapiał, to prawdopodobnie wyjdzie Ci (a raczej jej), że bobasek już się tam w brzuchu rozwija. Gratulacje.

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt gru 19, 2008 9:48 am

Ej ludzie troche empatii i zrozumienia... najlepiej to kogos wyśmiać prawda?? Może udzielicie jakiś rad a nie przesadnej do szczytu ironii... :-(
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt gru 19, 2008 1:16 pm

Fusa_20 pisze:Ej ludzie troche empatii i zrozumienia... najlepiej to kogos wyśmiać prawda?? Może udzielicie jakiś rad a nie przesadnej do szczytu ironii... :-(
Dlaczego Ty tego nie zrobisz?

Nie widzisz, że to prowokacja?
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » pt gru 19, 2008 3:19 pm

ale czemu od razu prowokacja? oO'
chłopak jest w trudnej sytuacji, szuka pomocy, gdzie sie da, a Wy nawet nie potrafiliście kilku słów pocieszenia/rady z siebie wydobyć.

Temat nieaktualny, więc nie będe sie produkować z radami cioci Ameris.

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt gru 19, 2008 4:02 pm

Ale to chyba wiadomo, że na takim forum nie ma lekarzy i autorzy takich tematów liczą się z tym, że zostaną wyśmiani.

Gdybyś kochała się z chłopakiem, a potem spóźniał Ci się okres, bolał brzuch i była senna, to pisałabyś o tym na forum, czy poszła do lekarza?
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pt gru 19, 2008 4:09 pm

Em. pisze:Gdybyś kochała się z chłopakiem, a potem spóźniał Ci się okres, bolał brzuch i była senna, to pisałabyś o tym na forum, czy poszła do lekarza?
Nie każdy jest taką roztropną Em. ;) Po prostu wolał tak zrobić i należy to uszanować, a nie wyśmiać ;>
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ