Czy mogę być w ciąży?

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
czarna_1111
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 6:18 pm

Czy mogę być w ciąży?

Post autor: czarna_1111 » ndz mar 30, 2008 6:27 pm

Witam. nigdy wczesniej nie kochaliśmy się bez zabezpieczenia oprocz tych razy co napisalam. Ostatnia miesiączkę miałam 4marca. Ze swoim chłopakiem kochałam się 14 i 15-tego marca, wtedy to chłopak doszedł we mnie. Obliczając jest to początek moich płodnych dni. Również bez zabezpieczenia z wytryskiem do środka kochaliśmy sie 23, 24 marca. Czy mogę być w ciąży? proszę o racjonalne odpowiedzi jeśli można to jak najszybciej bo bardzo mi zależy na czasie. Czy mamy duże szanse, że jestem w ciąży? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi;*

26 marca zrobiłam test i wyszło, że nie jestem w ciąży.... Może jeszcze za wcześnie na test ciążowy....? zawsze moje cykle trwają 28 dni. jestem pzred okresem powinnam dostac 04.kwietnia...
Tak samo z wytryskiem do środka kochaliśmy się 28 i 29 marca. Proszę o szybką odpowiedz co o tym myślicie i z góry dziękuję:*

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » ndz mar 30, 2008 8:36 pm

Myślę że powinnaś poczekać do 4kwietnia i zobaczyć czy będziesz mieć miesiączkę czy nie bo na razie to chyba ciężko będzie ocenić ;-)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 05, 2008 11:53 am

Ja stawiam w ciemno że jesteś w ciąży i spokojnie możesz już kupować ciuszki a nóż trafisz na przecenę ... nic tylko pogratulować ... jednak mam nadzieję że nie jesteś 16 latką która zaszła ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » czw kwie 10, 2008 2:01 pm

Czarna_1111 Tobie to się chyba nudzi, albo jesteś facetem robiącym sobie jaja. To już chyba z 3 forum na którym Cię widze a Ty od miesiąca o jednym i tym samym.... :-/

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » czw kwie 10, 2008 6:20 pm

To znaczy, że nie jest w ciąży, ani on, ani jego dziewczyna, ani jego kot/pies/chomik/królik - niepotrzebne skreślić.

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » pt kwie 11, 2008 4:01 pm

No nie jest, ktoś poprostu robi sobie jaja... też się na to nabrałam na pierwszym razem i dałam wyczerpującą odpowiedź :->

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » ndz kwie 20, 2008 10:24 am

nom rzeczywiście sie chyba jej nudzi...albo stwierdzam, że nie stać jej na gumki skoro robi to tak często bez zabezpieczenia..
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

ODPOWIEDZ