analiza sms pewnej dziewczyny, kto pomoże? :P

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
marcin16
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 24, 2010 7:54 pm

analiza sms pewnej dziewczyny, kto pomoże? :P

Post autor: marcin16 » śr mar 24, 2010 8:01 pm

Podoba mi się pewna dziewczyna, zdałem sobie sprawę z tego że nie mam u niej szans.
Zauważyłem jednak ze od pewnego czasu się uśmiecha do mnie. Zagadałem, trochę rozmawialiśmy w szkole. Niestety zaczęły się ferie. W weekend napisałem do niej sms, trochę pisaliśmy.
Sama z siebie podała mi swój nr gg, napisałem. Gadaliśmy, w pewnym momencie, niespodziewanie napisała mi, mimo że jej o to nie pytałem "nie wiem czy wiesz, ale mam chłopaka". Cóż, trudno, zgrabnie pożegnałem się z nią i nie pisałem już do niej. Po 2 dniach napisała mi sms "Zerwałam z tym moim, ale jeśli chodzi o ciebie to nie wiążę z tobą planów".

Zastanawia mnie, po co pisała mi to, skoro nie byłem natrętny itp. Jak myślicie?

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » śr mar 24, 2010 9:26 pm

hmmm nie ma wobec Ciebie planów bo za mało się znacie, ale gdybyś był jej totalnie obojętny to nie pisała by ci że zerwała z chłopakiem bo miała by gdzieś czy bedziesz o tym wiedział czy nie. Jak Ci sie podoba to pisz z nią i czekaj na rozwój wydarzeń.

Awatar użytkownika
Setciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:16 pm

Post autor: Setciu » pt mar 26, 2010 7:23 pm

Jakaś dziwna dziewczyna :-D Ale powiem taak... napisz do niej ze ty nigdy nie powiedziales ze ty wiążesz z nią jakies plany... Zobacz co ci napisze jak strzeli jakigos smiesznego "focha" to sobie ziomek odpuść bo to w takim razie jakiś pustak:P A jak zareaguje inaczej to już wtedy sie zastanawiaj:D
clothes don't make the playa, the playa makes the clothes ...!!!

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Post autor: tymek » sob mar 27, 2010 12:53 pm

dziwna... ale skoro Ci tak napisaął to na pewno coś jest na rzeczy :)

Awatar użytkownika
Samiel
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 24, 2010 12:12 pm

Post autor: Samiel » sob cze 26, 2010 12:49 pm

Mogłeś jej odpisać że to dobrze bo Ty z nią także nie wiążesz żadnych planów i zobaczył jej reakcje. A w momencie gdy Ci powiedziała o swoim chłopaku mogłeś się spytać czy jest wielkim zazdrosnym osiłkiem i czy to jest ostrzeżenie.

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » sob cze 26, 2010 5:30 pm

Gadaj z nią dalej, przecież Ci się podoba. Trzeba próbować, bo wiesz, a nóż się uda. Wydaje mi się, patrząc z kobiecego punktu widzenia, że podobasz jej się. Tylko...nie wie jak zagadać. Musisz dużo z nią rozmawiać.
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

ODPOWIEDZ