Katyń

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
minute00

Katyń

Post autor: minute00 » czw paź 04, 2007 12:45 pm

ktoś był na tym filmie.?
z przymusu będę musiała iść, a wiadomo, że z przymusu, nie miło się ogląda..
więc może ktoś by się wypowiedział.?

Lady M

Post autor: Lady M » czw paź 04, 2007 4:33 pm

ja jutro idem sobiem z klasa. ale nie lubie takich wypadow bo oni zachowuja sie jak bydlo puszczone na wybieg.

minute00

Post autor: minute00 » pt paź 05, 2007 6:00 am

Ooo super to powiesz mi jak było ;)

Lady M

Post autor: Lady M » pt paź 05, 2007 1:19 pm

siemka, walsnie wrocilam z kina. Film fajny, ale obudzil we mnie uczucia ktorych nie moglam pojac i przezyc. Fajny film. Refleksje mnie nabraly i teraz troszke posmutnialam, ale warto go zobaczyc by dowiedziec sie czegosc wiecej i wniesc cos z tego co ogladalismy. Ja wynioslam pare mysli, ale jak dlugo zostana one w mej pamieci , nie wiem.

minute00

Post autor: minute00 » sob paź 06, 2007 3:46 pm

aha, ale podobał Ci sie, bo interesujesz się takimi filmami.?

Lady M

Post autor: Lady M » ndz paź 07, 2007 8:22 am

nie. poszlam bo musialam, ale film spoko, tylko ze odbrazow smierci tam duzo.

minute00

Post autor: minute00 » ndz paź 07, 2007 8:29 am

aha.. dzieki ;)

shoah

Post autor: shoah » ndz paź 07, 2007 9:28 am

ja tam wczoraj byłam , w ogole ciekawa historia, bo calkiem zopamniałam o tym, ze mialam isc z klasa wczoraj no i przespałam, to matka mnie i ojca zmusiła. hmm film..
ogladalam filmy dokumentalne o katyniu i powiem, ze tamte o wiele bardziej na mnire "presje" wyparly niz ten. moze to przez to, że nie jestem przekonana do polskich filmow, chociaż przyznam, ze dobrze grali i bym dała nr 1
ale takowych refleksji we mnie nie wzbudził

Konrad_H

Post autor: Konrad_H » pn lis 19, 2007 2:53 pm

Też miałem iść z klasą... ale nie poszedłem :P. Będę musiał sobie z neta zassać :D.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » pn lis 19, 2007 7:59 pm

W weekend obejrzałem i powiem szczerze, że film nie jest zbyt rewelacyjny (może dlatego, że wyjątkowo nie lubię Żmijewskiego i Ostaszewskiej). Owszem, sama końcówka jest poruszająca, i to bardzo, ale jakoś film nie zdobył w moich oczach większego uznania. Nie będę jednak jej zdradzał, bo po co ;)

ODPOWIEDZ