DZIWNA postawa 'niby niedostępnego' dla każdej FACETA.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
hejzel

DZIWNA postawa 'niby niedostępnego' dla każdej FACETA.

Post autor: hejzel » sob wrz 29, 2007 1:59 pm

Mam problem. Nigdy nie rozwiązywałam moich spraw za pomocą internetu/froum. tym razem spróbowalam...
Chodzi o faceta. Znamy się rok. nigdy nie zwracałam na niego uwagi, był dla mnie kolegą, aż nagle trach...od początku roku szkolnego zaczeliśmy poznawać się bliżej. staliśmy się przyjaciółmi. Pasowało mi to. Bo wiedziałam o jednym.
wiedziałam o jego podejściu do spraw bycia razem: dla niego 'dziewczyna' to tylko problem, on nie potrzebuje dziewczyny bo widzi w tym same negatywne strony, jest mu dobrze samemu, poprostu nie potrzebuje jej. (smieją się z niego że jest niedostępny dla każdej dziewczyny...)

Wszystko byłoby proste. Gdyby nie to że on daje mi nadzieje. nieświadomie bądź bardziej świadomie....m.in tym:

-śpiewa pod oknem do mnie (co prawda z kolegami..)
-mówi że następnym razem jak będzie jakaś imprezka to będzie spal kolo mnie (spaal kolo mnie podkreślam.)
-podchodzi prawie na każdej przerwie
-na imprezie tańczyliśmy razem długo po czym siedzieliśmy objęci z 30minut....można by to nawet ująć 'wtuleni w siebie'...
-następnego dnia mowi że bylo 'calkiem przyjemnie'.....
-gdy zagaduje mnie trener że siatkowka na wszystko pomaga on mowi: na milość też.
- spędzamy ze sobą mega dużo czasu....

I jak ja mam to rozumieć??....Przyjaźń?czy co? nie rozumiem facetów....
Co mam myśleć....pozostać na przyjaźni czy liczyć na coś więcej??...

Pomocy?...

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » sob wrz 29, 2007 3:54 pm

skoro spędzacie ze sobą tyle czasu, to czemu nie spytasz ? jeśli się boisz reakcji lub odpowiedzi, tzn. że coś Ci na to ie pozwala, więc może się wstrzymaj, poczekaj na jakiś bardziej czytelny znak. a nuż mu się odmieni.

Yennefer

Post autor: Yennefer » sob wrz 29, 2007 9:26 pm

A może po prostu szczerze spytaj się go czy kiedyś mogłoby być coś pomiędzy wami? W końcu jest Twoim przyjacielem. Może też nieświadomie dawać Ci te znaki, ale lepiej zapytać, niż potem żałować, że się tego nie zrobiło.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz wrz 30, 2007 7:52 pm

To nie są subtelne znaki, to jest walenie młotem w dzwon. Bardziej klarownych znaków już nie będzie.
Swoją drogą śpiewanie pod oknem dziewczyny jest żałosne.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

effeczka

Post autor: effeczka » pn paź 01, 2007 1:37 am

proste pytanie, prosta rozmowa, nic nie jest lepsze niz szcerosc i otwartosc, nie ma czegos takiego jak podchody, spytaj wprost, byc moze jestem za "stara" na to forum ale rozmowa jest najlepsza,
PS za kilka lat kopniesz w tylek goscia ktory zamiast rozmowy bedzie robil podchody,

Awatar użytkownika
kelpii
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kelpii » pn paź 01, 2007 11:46 am

A ja Cie, Hejzel rozumiem, bo sama mialam podobna sytuacje, ze chlopak wysylal sygnaly, ale nie chcial sie wiazac. Skonczylo sie na tym ze zaczelam rozmowe... nie wyszlo mi to na dobre, ale to chyba od faceta zalezy :-/

*Foska*

Post autor: *Foska* » pn paź 01, 2007 4:40 pm

U mnie było tak samo jak u kelpii, zabardzo się zaangażowałam a koles nie chiał sie wiązać i później cierpiałam :( Może sprawdź go na jakiś sposób ...

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn paź 01, 2007 7:29 pm

effeczka pisze:proste pytanie, prosta rozmowa, nic nie jest lepsze niz szcerosc i otwartosc, nie ma czegos takiego jak podchody
SZOK! Jak to nie ma? To Ty chyba faktycznie młoda nie jesteś.
Nie wszystko w życiu da się rozwiązać waląc kogoś łopatą w łeb, czyli walić prosto z mostu. Czasami potrzeba trochę subtelności.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

hejzel

Post autor: hejzel » wt paź 02, 2007 2:09 pm

to nie jest takie proste...boję się że on się dowiedział z tzw. 2 źródła o tym że mi się podoba troche bardziej niż przyjaciel. Boje się bo przez ostatnie 2 dni zauważyłam, a może mi się zdaje dystans między nami. Już nie podchodzi jak wcześniej, teraz 'czai się', jest blisko jednak nie rozmawia ze mną, mowi mi cześć uśmiecha się, ale to ja i wczoraj i dziś zagadałam, i rozmowy te były dziwne...krótkie, taki jakieś...nie wiem, patrzyliśmy się na siebie, tak jakoś speszeni, on już nie był taki pełen życia, jakby nie wiem....unikał mnie?.
Może mi się to zdaje, ale naprawdę mam wrażenie że on się dowiedział, i że 'raczej' mu się to nie spodobało....:( Ja starałam się zachowywać jak zawsze..

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » śr paź 03, 2007 7:52 pm

Dziwny koleś... strasznie... może nie warto marnować czasu na kogoś takiego... chce być sam? a to niech będzie...
Obrazek

ODPOWIEDZ