Kolczyki

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Miss_Butterfly

Kolczyki

Post autor: Miss_Butterfly » śr gru 06, 2006 12:04 am

Takie pytanie do kobietek czy lubicie nosić kolczyki ? Bo ja mam ostrego bzika na tym punkcie , mam bardzo liczną kolekcje ich. Lecz ciągle mi mało :-P :-P :-P Jaki jest wasz ulubiony typ kolczyków, bo mój to duże długie i żeby się rzucały w oczy :))))))))

noname

Post autor: noname » śr gru 06, 2006 6:33 am

jak bylam mlodsza nie lubilam kolczykow...teraz nosze je zawsze i czesto wzbudzaja niezla kontrowersje...ksztalt hmmmm szczrze nosze zawsze te same czasem zmieniam ale do starych juz nie powracam... ja poprostu niemoge noisc wkretow etc.

warzywcio

Post autor: warzywcio » śr gru 06, 2006 2:48 pm

ja mialem kiedyskolczyka w uchu ale to juz przeszlosc.juz mnie to nie kreci :-D

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » śr gru 06, 2006 2:52 pm

Ale dziurka została :P:P:P:P Ciekawe co można do niej wsadzić :mrgreen:

warzywcio

Post autor: warzywcio » śr gru 06, 2006 2:53 pm

no dziurka zostala, nie zawiele mozna do niej wsadzic :] tak szczerze to myslalem zeby znowu sobie kupic, ale zrezygnowalem...sam nie wiem dlaczego

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » śr gru 06, 2006 2:56 pm

To może spróbować sobie zrobić kolczyk w miejscu intymnym ..??

warzywcio

Post autor: warzywcio » śr gru 06, 2006 2:58 pm

prosze Cie...taki debil to jeszcze nie jestem

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » śr gru 06, 2006 3:00 pm

No i dobrze :-P :-P Ja też bym sobie nie zrobiła tak się tylko spytałam bo wiesz mogłeś być z tych sado maso :P Oni lubią big bóle ..:P

warzywcio

Post autor: warzywcio » śr gru 06, 2006 5:06 pm

nie, do az takich wykolejencow to ja nie naleze, mam porycie bani :mrgreen: i niektorzy mowia ze jestem nadpobudliwy, ale az tak zle ze mna to nie jest yhyhyh :mrgreen:

kinga17

Post autor: kinga17 » śr gru 06, 2006 5:59 pm

ja chce mniec kolczyka we brwi i w warce, to mnie pociaga. Jak bede miala 18 lat to sobie napewno zrobie:)

ODPOWIEDZ