Zadanie z Wych. Regiol.

Dyskusja dotycząca szkoły.
Marcin

Zadanie z Wych. Regiol.

Post autor: Marcin » ndz maja 21, 2006 5:32 am

Byłbym wdzięczny, aby ktoś znalazł mi informacje dotyczące mostu Wrocławskiego conajmniej na strone lub chociaż by pół A4. Oczywiście było by bdb gdyby ktoś napisał więcej na temat jednego mostu.
2. Informacje o znanych ludziach w historii Wrocławia. Np. Jan Nowak-Jeziorański. Ale nie jest to tylko tyle, żeby wydrukować i przynieś. Trzeba zrobić to w formie wywiadu np.
- kiedy się pan urodził?
-Urodziłem się w 1914 roku.
I takich pytań musi być conajmniej z 10. Chyba, że odpowiedzi będą na 2-3 linijki. To zadanie jest na jutro. Z góry dzięki!

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz maja 21, 2006 10:31 am

LOL! ale z ciebie cfaniak :P
Co do Jeziorańskiego, on jest "patronem" jednego ronda w Poznaniu od niedawna, poszukaj na poznańskich stronach, a poza tym na maturze z polskiego był cały artykuł o J. N-J, wystarczy zerknąć do arkusza na cke.edu.pl albo matura.onet.pl, dalej całe info na wikipedii (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Nowak-Jeziora%C5%84ski), z tego nie trudno zrobic wywiad, bo chyba nie jesteś aż tak naiwny, żeby myslec, że ktoś gotowy wywiad ci napisze?? :lol:

Marcin

Post autor: Marcin » ndz maja 21, 2006 10:49 am

Ależ mi pomogłeś ;/. Szczerze mówiąc nic!. Nie mam czasu na szukanie takich rzeczy. Mam problemy (prywatne) związane z sądem. A więc chce wszystko gotowe, włażę na kompa aby poczty i na stronie w banku sprawdzić przelewy. A ty tutaj "cfaniak z ciebie". Dzięki ;/

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz maja 21, 2006 12:09 pm

dostal info o jeziorańskim i jeszcze marudzi -_-' (jak dla mnie z tego co jest w wikipedii to mozna w 10min napisac 30pytan, ale cóż) :arrow:
:arrow: Czasem nie wystarczy chcieć, trzeba też poprosić :|

Marcin

Post autor: Marcin » pn maja 22, 2006 5:01 pm

Marcin pisze: Mam problemy (prywatne) związane z sądem.
Napisałem wyraźnie. Do tego dochodzą mi banalne oceny ze szkoły, które grożą zostaniem w klasie. A tu mi piszą, że zwalam wine na innych. Myślałem, że otrzymam na tym forum pomóc. Cóż.. zawiodłem się na was.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn maja 22, 2006 5:26 pm

przez czas jaki poświęciłeś na pisanie tych 3 postów juz bys napisal wywiad z jezioranskim, cóż zawiodłem się na tobie, ale skoro twierdzisz, że sąd cie usprawiedliwi, to i pewnie w szkole to uznają ;]

ODPOWIEDZ