Z czego jestescie zagrozeni?

Dyskusja dotycząca szkoły.
Darka93

Z czego jestescie zagrozeni?

Post autor: Darka93 » sob maja 26, 2007 9:13 pm

Z jakiego przedmiotu grozi wam 1 na koniec? Mi z historii...w poniedziałek pisze sprawdzien, ktory zadecyduje o mojej ocenie na swiedectwie :-/ A jak to jest u Was?
Ostatnio zmieniony sob maja 26, 2007 9:14 pm przez Darka93, łącznie zmieniany 1 raz.

aberdeen

Post autor: aberdeen » sob maja 26, 2007 10:11 pm

Zagrożeni?? Mi wychodzi na koniec 2 z chemi i z francuskiego co jest sprawą cholernie ciężką... Pały nie mam z niczego i zmieniać tego nie zamierzam!

piesio

Post autor: piesio » ndz maja 27, 2007 11:36 am

darka to jesteś w takiej samej sytuacji jak ja ja też mam na koniec jeden ale nie pisze sprawdzianu tylko sie ucze pisze kartkówki i chyba będe miał dwa a tak wogule to byłem zagrożony z maty pola angla ale to już przeszłość :lol:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz maja 27, 2007 12:01 pm

W życiu jeden jedyny raz byłem zagrożony z chemii, u nauczyciela, który żeby było śmieszniej był moim wychowawcą :lol: . Ale całe szczęście to było na semestr, a nie na koniec roku. Na koniec roku miałem dostateczny :-P
W chwili obecnej to chciałbym powalczyć o stypendium naukowe, a Wy mi tu o jakichś zagrożeniach piszecie ;-)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » ndz maja 27, 2007 4:20 pm

Nigdy nie miałam z niczego zagrożenia ;) Teraz pilnuje, żeby mi żadna dwója nie wyszła, bo na semestr miałam 3, ale obiecałam tatusiowi, że na koniec nie będzie ani jednej ;) No i z chemii i fizyki mi trójki wychodzą, ale z matmy jeszcze nie wiem, jutro się zgłaszam :D

Darka93

Post autor: Darka93 » ndz maja 27, 2007 6:21 pm

jagodziczek pisze:ale z matmy jeszcze nie wiem, jutro się zgłaszam :D
To trzymam kciuki:-D

Mortuś

Post autor: Mortuś » ndz maja 27, 2007 7:10 pm

historia, fizyka, geografia :d ... mimo że z geografii tak tragicznych stopni nie mam... ale z geografi jest u mnie zagrożone na 31 osób 29 :d

piesio

Post autor: piesio » ndz maja 27, 2007 8:14 pm

wiecie jak mój brat sie ma fajnie na religi 6 mu wychodzi bo ten ksiądz nie robi wcale lekcji i tam gdzie mają mieć kartkówki lub sprawdziany to pyta sie uczniów jakie chcą oceny i ich pisze i wszystkim z jego klasy wychodzi 6 heh ja bym tak chciał z maty i histy i może z pola
Ostatnio zmieniony ndz maja 27, 2007 10:04 pm przez piesio, łącznie zmieniany 1 raz.

Mortuś

Post autor: Mortuś » ndz maja 27, 2007 8:26 pm

no za uczniUw to wnioskuję że z polakiem u Ciebie krucho. Religia nie wchodzi w średnią, co ma im ksiądz wpisać? Przecież to i tak jest mało ważne ;]

Darka93

Post autor: Darka93 » ndz maja 27, 2007 8:35 pm

U mnie w klasie polowa jest zagrozona z religi.... :-|

ODPOWIEDZ