WdŻwR/WS

Dyskusja dotycząca szkoły.

patrz niżej

TAK!!
2
22%
NIE!!
4
44%
Co kto lubi:)
3
33%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

WdŻwR/WS

Post autor: misanthropiac » pt paź 06, 2006 6:52 pm

Potrzebne komuś Wychowania do życia w rodzinie (zwane też seksualnym)?

katglu17

Post autor: katglu17 » pt paź 06, 2006 6:57 pm

Mi sie wydaje ze tak... Mozna sie na takich lekcjach wygadac... Odprezyc po innych ciezszych godzinach...

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pt paź 06, 2006 7:19 pm

Czyli nie są potrzebne, gdyż można odprężyć się i wygadać na milion lepszych sposobów (na dodatek z większym pożytkiem dla umysłu) :->
Obrazek

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt paź 06, 2006 9:26 pm

Na tych lekcjach nic sie nie nauczylem. Do tego babsko było feministką i wszystko co złe było winą chłopaków.
Dziewczyna zaszła w ciąże :arrow: wina chłopaka
dziewczyna usunęła ciąże :arrow: wina chłopaka
itd...
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt paź 06, 2006 10:07 pm

Nie bardzo kojarzę takie zajęcia. Może i coś takiego w gimnazjum było, ale chyba przeszedłem rozczarowanie, bo myślałem, że będzie coś bardziej hard corowego, a tam jakieś chrzanienie o nie wiadomo czym... .
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Illea

Post autor: Illea » sob paź 07, 2006 8:08 am

Chodziłam na WŻR w podstawówce w szóstej klasie i w gim w kl.I- dlatego, że ta lekcja była wepchnięta przed religię i musieliśmy chodzić.
Mi do niczego nie jest potrzebne siedzenie i słuchanie jakiś kobiet. Wszystko co jest tam przedstawiane, jeste ogólnie znane. A jak będę czegoś potrzebować to się spytam mamy, a może Was :mrgreen:
A na odprężenie mam inne zajęcia. ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz paź 08, 2006 7:12 pm

W l.o. chodziłem na takie zajęcia sporadycznie, jak mialem ochotę zerżnąć zadanie z niemca przed lekcjami. Same lekcje biedne; nie licząc paru historyjek wykutych przez prowadzącą na pamięć, o tym jak widziała w tramwaju posuwającą się parkę, o fetyszach w stylu jeżdżenia łechtaczką po sznurkach, z żyletkami, rozwieszonych od szafy do szafy i rodzajach błon dziewiczych. Szmira. Chociaż niektórym niekumatym w tych sprawach z niewiadomych względów, może się przydać. Tylko co z tego, że nauczyciele będą wychwalać cudowne działanie kondomów, podczas gdy gimnazjalista nie będzie potrafił ów cuda założyć ...

Bluebird

Post autor: Bluebird » śr paź 11, 2006 10:48 am

W podstawówce to było, pamiętam - babka opowiadała o okresie, podpaskach i innych bzdetach - w podstawówce dzieci są raczej JESZCZE uczciwe i nie uciekają z lekcji, więc ktoś na to przychodzi no i przydaje to się dziewczynkom, które nie wiedzą jak używać podpasek, tamponów i takie tam bzdury (nie wiem skąd się biora takie niedouki, ale się biorą :]). W gimnazjum nie miałam tego, a teraz, w szkole średniej, owszem - jest. Nikt na to nie chodzi, a jeśli już ktoś, to są to dwie osoby, które wysłuchują o kontaktach interpersonalnych, o rozwiązywaniu problemów w domu i o tym, że tampony są dziełem szatana - czyli jednym słowem, w tym wieku, uważam to za zbędne. Bo chyba każdy już wie co to seks, dojrzewanie itp. A ci, którzy mają problemy zawsze mogą zwócić się do psychologa.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr paź 11, 2006 12:32 pm

Bluebird pisze:tampony są dziełem szatana
możesz rozwinąć wątek ?? :-D

Bluebird

Post autor: Bluebird » czw paź 12, 2006 8:01 am

xTrollx pisze:
Bluebird pisze:tampony są dziełem szatana
możesz rozwinąć wątek ?? :-D
To dzieło szatana, to taki mój osobisty wniosek z tejże lekcji... :D
Ale generalnie 45 minut było poświęcone temu, że tampony są bardzo złe i my nie mamy prawa ich używać i że od tego wszystkie poumieramy :D
(Poza tym na tej lekcji był poruszony pod koniec równie ciekawy temat - nie można zakładać obcisłych ubrań, patrzeć na facetów, przytulać się do nich i siadać im na kolanach, bo robimy im nadzieję na seks, oni się napalają, a my ich potem zostawiamy biedaczków :D)

ODPOWIEDZ