Szypkens...

Dyskusja dotycząca szkoły.
Awatar użytkownika
Canavaro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw lis 12, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

Szypkens...

Post autor: Canavaro » czw lis 12, 2009 7:03 pm

Elo... Potrzbuję jeszcze dziś pracę... mógłby ktoś napisać dla mnie ?? Ma to byc rozprawka na temat "Można ale nie należy" ... wiem że ostro po***ane ale cóż jak mam przywaloną nauczycielke... jestem słaby w te klocki i dlatego proszę o pomoc na googlach nie znalazłem nic na ten temat, z góry wielkie DZIĘKI :]
My Name Is Start...

Awatar użytkownika
zigurat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt lis 06, 2009 8:36 pm

Post autor: zigurat » pt lis 13, 2009 6:00 pm

rozumiem, że jest już za późno ?;p

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » sob lis 14, 2009 8:57 am

Canavaro pisze:"Można ale nie należy"
no i idealnie pasuje ten temat do twojej sytuacji / prośby ...możemy napisać ale nie należy bo wyrośniesz na ohydnego lenia ..w sumie już nim jesteś ... najłatwiej jest wejść na forum szukać jelenia by ci coś napisał potem przepisać to i być zadowolonym zero swojego własnego wkładu ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » sob lis 21, 2009 12:12 pm

Może byś napisał coś dokładniej? W sumie mogłabym, ale nie należy, napisać ci to, ale niestety mam takie same zdanie jak pysk w pysk. Potem wyrośniesz na dzieciaka, który rad na swoje problemy życiowe będzie szukał w necie. Naucz się, będziesz umiał!
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

ODPOWIEDZ