Śmeiszne sytuazje podczas lekcji i przerw:D

Dyskusja dotycząca szkoły.
rumianek

Śmeiszne sytuazje podczas lekcji i przerw:D

Post autor: rumianek » śr sty 10, 2007 6:38 pm

Jeśli podczas lekcji wydarzyło się coś śmiesznego to piszcie! Mozemy się trochę pośmiać:D Przecież w szkole nie jest aż tak nudno;p

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt sty 12, 2007 4:29 pm

Kolega ściął komara na polskim. W tym czasie ktoś się wypowiadał na temat jakiegoś bohatera romantycznego. I wtedy nauczycielka zapytała go co on myśli na ten temat. A ten nie mając pojęcia o czym wcześniej była mowa odpowiedział:"Ja myślę podobnie".
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

rumianek

Post autor: rumianek » sob sty 13, 2007 7:20 pm

Ja mam zawsze jaja na fizyce :-P Raz moi koledzy nasmarowali klamke pastą do zębów. Baba przyszła i sie wybrudziła. Nie mówiąc nic poszła umyć ręce. Gdy wróiła spojrzała wrogo na facetów i: "waldek czemu to zrobiłes?" "to nie ja". "wiem że to ty" "ale to naprawdę nie ja!". Wtedy z tłumu karol zaczął wołać" to ja Pani Profesor"... Baba na to:" wytrzyj to swoją bluzą teraz...!" On wytarł... Wchodzimy do klasy.. i pytanie kogoś "a wie Pani co to było?" na to Pani Psor"tak wiem. To była sperma Karola". A my eeeee

adams12

Post autor: adams12 » wt lut 06, 2007 3:13 pm

kiedys moj koleda napisal w zeszycie hej hhodcie bo jak nie to walne was zamiast lekcja

anabolix

Post autor: anabolix » śr lut 07, 2007 2:28 am

hmm ja bym mógł napisać bardzo wiele przypadków ale raczej większość uznała by to za obrzydliwe , wulgarne , nie smaczne itp. wiec chyba sobie daruje

ewela1075

Post autor: ewela1075 » pt kwie 13, 2007 6:31 pm

O u nas zawsze są jaja. Kiedyś na polski pani na zadała notatkę o Kochanowskim. Na muzyce kolega mnie i moje koleżanki poprosił abyśmy mu napisały. Więc jako dobre koleżanki napisaliśmy mu że był generałem a jego dziełami był Potop, Pan Tadeusz, Romeo i Julia itp. Chłopak się tak ucieszył że na polskim wyrwał się do przeczytania. dalej nie muszę pisać co było. :lol:

Awatar użytkownika
glabuss
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:56 pm

Post autor: glabuss » czw maja 10, 2007 7:23 am

u mnie jeszcvze w gim byla taka smieszna sytuacja moj dobry kumpel bigal po szkole a ze mielismy wprowadzone zwykle kapcie a nie zadne halowki to sie przewrocil i lecac juz po podlodze podcial nasza nauczycielke od fizyki ta z takim loskotek walnela o podlogie ze cala szkola sie zbiegla przez 3 nastepne dni nie moglismy wytrzymac ze smiechu z tego mojego kolegi
...Nie Ten Szczęśliwy, Co Kwiat Za Kwiatem Zrywa,
Lecz Ten Co Zerwie Jeden I Szczęściem Go Swym Nazywa...

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » czw maja 10, 2007 3:29 pm

glabuss, hehe, to kolega musiał mieć chyba potem nieźle przewalone u tej nauczycielki ? :mrgreen:
Life hurts...

Awatar użytkownika
glabuss
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:56 pm

Post autor: glabuss » czw maja 10, 2007 3:39 pm

nie nawet nie bylo tak zle wkoncu to spoko babka uczyla mnie tez w LO naprawde fajna nauczycielka takie powinny byc wszystkie
...Nie Ten Szczęśliwy, Co Kwiat Za Kwiatem Zrywa,
Lecz Ten Co Zerwie Jeden I Szczęściem Go Swym Nazywa...

Darka93

Post autor: Darka93 » pt maja 11, 2007 4:33 pm

glabuss pisze:bigal po szkole a ze mielismy wprowadzone zwykle kapcie a nie zadne halowki to sie przewrocil i lecac juz po podlodze podcial nasza nauczycielke od fizyki ta z takim loskotek walnela o podlogie ze cala szkola sie zbieglai
No niezle niezle. Wyobrazilam to sobie i nie moglam wytrzymac ze smiechu. Dobre ;-)

ODPOWIEDZ