MATURA 2006

Dyskusja dotycząca szkoły.
Da_Vinci

MATURA 2006

Post autor: Da_Vinci » ndz maja 07, 2006 5:29 pm

sa tu jacys maturzysci oprocz mnie ??

jesli tak to mowcie co zdajecie/zdawaliscie

jutro mam maturke z wosu. w ostatni czwartek i piatek mialem polski i angielski.
pomimo tego ze z polskiego orlem nie jestem, I czesc poszla mi calkiem niezle, bo jesli klucz egzaminatorow bedzie mniej wiecej taki sam jak to bylo na onecie to bede mial z I czesci 15 pkt. natomiast troche gorzej poszlo mi wypracowanie, pisalem o chlopach.
szczerze mowiac nie licze na wiecej niz ok 35% (zdaje sie od 30).
na ustny polski jeszcze sie nie uczylem, mam jeszcze troche czasu bo zdaje 19 maja. moj temat brzmi: "Konflikt pokolen w literaturze XIX i XX wieku". calkiem przyjemny temacik.

a z angielskim jest troche inaczej. z tym jezykiem jakos nigdy nie mialem problemow, wiec pisalem na poziomie rozszerzonym. tutaj z czesci podst licze na 95-100% natomiast z czesci rozsz ok 60-65%. boje sie troche ustnego, bo ustny rozszerzony jest ponoc trudny, przynajmniej takie mam info od kilku osob. moze znajde troche czasu zeby sie pouczyc bo angielski zdaje dzien przed polskim czyli 18 maja

wypowiadajcie sie jak wam poszlo, jak myslicie ze wam pojdzie

pzdr i 3mam kciuki za wszystkich maturzystow

ozeh

Post autor: ozeh » ndz maja 07, 2006 5:36 pm

ja tez jestem tegorocznym maturzysta.
o polski to lepiej nie pytaj. wydaje mi sie ze nie zdalem. pisalem na drugi temat. trudno to nazwac pisaniem. to bylo raczej zwykle lanie wody :-/ ale narazie sie nie przejmuje wynikami. poczekam do lipca i dopiero bede mogl sie porzadnie wypowiedziec. skoro liczysz na takie wyniki z anglika to czemu boisz sie ustnej :?: ja na pisemny nawet sie nie uczylem. na ustny moze troche spojrze.

ale ogolnie mowiac to cala ta nowa matura to pomylka :-x

Da_Vinci

Post autor: Da_Vinci » ndz maja 07, 2006 5:46 pm

w sumie moje wypracowanie z polskiego to tez jest lanie wody, ale mysle ze zdam, a co zdajesz oprocz polskiego ??

pzdr

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz maja 07, 2006 7:38 pm

Życzę powodzenia. Ja maturę pisałam w tamtym roku...i w dodatku jeszcze starą :-D

Da_Vinci

Post autor: Da_Vinci » ndz maja 07, 2006 7:50 pm

Kasiak pisze:Życzę powodzenia. Ja maturę pisałam w tamtym roku...i w dodatku jeszcze starą :-D
nie dzieki :-)

Da_Vinci

Post autor: Da_Vinci » pn maja 08, 2006 1:20 pm

wlasnie wrocilem z wosu
jak dla mnie bylo dosyc trudne, ale z tego co patrzylem to chyba raczej zdalem ale nic nie jest pewne (oprocz smierci i zdania angielskiego ;) )

pisalem tez poziom rozszerzony, to byla moja porazka, na bank nie zdam roszrz, no ale sprobowac zawsze mozna w koncu nic na tym nie tracilem :)

pzdr

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 9:22 am

Ja też trochę zawaliłam z maturą, ale zdałam...więc jest dobrze.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 1:13 pm

No to całkiem dobrze ci poszło. Gratuluję. I wogóle wszystkim gratuluję :-D

elmonk

Post autor: elmonk » wt maja 09, 2006 7:05 pm

Jestem ciekaw kto z was wybral na rozszezonej z polskiego temat o "wiewióreczkach" bo ja jak go zobaczylem to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac :roll:

ozeh

Post autor: ozeh » wt maja 09, 2006 9:09 pm

a przede mna jeszcze tylko matma 11 maja, polski ustny 16 i anglik 24.
a na polskim pisemnym to dalem plame z deka. pisalem na temat o Chlopach i napisalem ze Hanka byla corka Boryny :mrgreen: a tekst to mi srednio poszedl. tylko sie wkurzylem jak zobaczylem odpowiedzi na necie. nie polecam tego nikomu. wszystko okaze sie w lipcu. a do tego czasu LOOZ :-P

ODPOWIEDZ