Matura 2006 cd.

Dyskusja dotycząca szkoły.
elmonk

Post autor: elmonk » czw maja 11, 2006 5:03 pm

Matma, fiza, informatyczka...rozumiem kierunek polibuda :mrgreen:

mnie to jeszcze jutro ustny anglik zostal i we wtorek piekna historia, 4 dni na powtorzenie 2tysiecy lat historii :mrgreen: a od 16 WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na gornej mieszkam, znaczy obecnie sie przeprowadzilem, jesli wiesz gdzie kolo cerfura, tego przy matce polce jest ulica kolumny, przecina rzgowska, to przy tej ulicy mam swa hacjende, tylko ze dalej w strone wisniowej gory czy andrespola. Wiec jesli Ty tez te rejony to powinienes wyczaic, a jesli nie to innaczej nie wyjasnie :P

ozeh

Post autor: ozeh » czw maja 11, 2006 8:35 pm

ja tez dzisiaj pisalem podstawowy. po tym jak zobaczylem odp na nicie to mi wychodzi max 60%. a na rozszerzonym to mozna powiedziec ze byle bo z pisaniem wiele to wspolnego nie mialo. no jeszcze tylko 2 ustne: 16 polski 14 angielski i po wszystkim :mrgreen:
elmonk pisze:WIZJA WOJSKOWA
a co powiesz na rok spedzony w jakims studium :?: :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 12, 2006 5:50 am

Oj panowie....jak was wojko dołapie...to się nie załamujcie. Co mają powiedizeć nasi ojcowie...którzy w wojsku spędzili 2 lata.

elmonk

Post autor: elmonk » pt maja 12, 2006 9:09 am

Oj chyba nie zdajesz sobie sprawy o czym mowisz :-P jesli uwazasz ze rok wyrwany z Twojego zycia to cos w czym mozna dojrzec jakies pozytywy to moim zdaniem jestes w glebokim bledzie. Jestem przkonany ze inne bys miala podejcie do wojska jesli Ciebie czekalaby ta wizja ;-)

ODPOWIEDZ