Informatyka - rekrutacja

Dyskusja dotycząca szkoły.
Srebrna

Informatyka - rekrutacja

Post autor: Srebrna » śr sty 31, 2007 1:40 pm

Szukam szkół, które organizują rekrutację na semestr letni na informatykę. Oczywiście tylko inżynierskie, bo inne to bezsens. Na razie znalazłam Futurusa. Słyszeliście o tej szkole? Jakieś opinie? Mają dość niskie czesne i ciekawy program, ale warto się popytać, nie? :D

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr sty 31, 2007 3:47 pm

A jest w ogóle coś takiego jak prywatne studia inżynierskie?
Obrazek

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr sty 31, 2007 7:45 pm

To zależy jaka okolica Cię interesuje.
misanthropiac pisze:A jest w ogóle coś takiego jak prywatne studia inżynierskie?
W sumie to niby jest, OGR uczęszcza na WSKiZ i po paru latach robi podobno inżyniera ... ale nie wiem czy to prawda (?)
Srebrna pisze:Na razie znalazłam Futurusa. Słyszeliście o tej szkole?
W sumie ktoś tu na forum kiedyś reklamował. Jedna z lepszych moim zdaniem w Polsce prywatnych to PJWSTK - Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie; (zresztą ranking Newsweeka 2004 to potwierdza) ale czesne biją na głowę... bywa, że za miesiąc płacisz tyle, co gdzieniegdzie za cały semestr ^^'

Jeśli mowa o Neewsweeku i uczelniach niepaństwowych, to wygląda to w sposób następujący:
1.Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
2.Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku - Białej
3.Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
4.Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Warszawie
5.Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu
6.Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu
7.Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie
8.Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie (licencjackie, * Informatyka i Zarządzanie Informacją w Firmie
* Elektroniczny Biznes, Handel i Administracja
* Administrowanie Serwisami Internetowymi)
9.Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu
10.Collegium Civitas w Warszawie


//te małą czcionką nie prowadzą rekrutacji na kierunki informatyczne, bądź takowych nie posiadają.
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2007 7:54 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 2 razy.

Agraffka

Post autor: Agraffka » czw lut 01, 2007 9:38 am

Wklejałam wcześniej info o konkursie organizowaną przez Futurusa, bo sama tam chodzę :) Pewnie, że są studia inżynierskie na niepaństwowych uczelniach. To chyba najlogiczniejszy system nauki kierunków technicznych. Dużo laboratoriów i warsztatów, siedzenie przy kompach i praca na programach to większość czasu zajęć. Mnie na inną szkołę nie byłoby stać, w dodatku poszłam do tej z tego względu, że nie trzeba było mieć matmy na maturze. I powiem szczeże, że teraz bardzo się cieszę, że tak wybrałam :)

ODPOWIEDZ