Lubiane i nie lubiane narody

Wiadomości ze świata. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń ze świata.
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Lubiane i nie lubiane narody

Post autor: Paul » śr cze 21, 2006 2:21 pm

Które narody lubicie a które wywołują u was antypatię?
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

ant

Post autor: ant » śr cze 21, 2006 4:55 pm

Popieram Nike . Denerwuje mnie awersja niektórych do Niemców. Kiedy w końcu ludzie przestaną szufladkować innych ?

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » śr cze 21, 2006 4:59 pm

Ja nie lubie Żydów, Arabów i Murzynów (emigrantów).

Lubie Amerkanów, ale trudno nazwać ich narodem.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr cze 21, 2006 5:01 pm

Właściwie to możnaby nie lubić wszystkich:
Belgowie, Holendrzy, Luksemburczycy - to oni wymyślili "złą" Unię Europejską i to oni są winny temu, że teraz chcą na nas nakładać jakieś sankcje - lać ich!

Francuzi - żabojady, Napoleon dużo obiecywał, a nic nie zrobił. Nie pomogli nam podczas II wojny światowej. Współpracowali z Niemcami! A Putin i tak wystawił im pomnik za męstwo! - lać Francuzów!

Anglicy - też nam nie pomogli, zrzucili kilka tysięcy ulotek i zadowoleni. Nie dali się pokonać na Wembley, w ogóle nie umiemy ich pokonać w futbolu - lać Anglików!

Niemcy - uuuuu tu możnaby wymieniać długo. Nie dość, że wybili 6 mln naszych rodaków, to nazywają nas złodziejami - Ludobójcy, matkojebcy! - lać Szwabów.

Austryjacy - a to się czymś różni od Niemców? - tak profilaktycznie - lać Austryjaków. Aha już wiem Hitler był Austryjakiem - uuu to prądem ich, prądem!

Szwajcarzy - te mędy zamknęły się w tych swoich górach, są bogaci i nie chcą się dzieli w UE, czy w NATO - jacyś odmieńcy. Jest taka lektura która opisuje jak w Szwajcarii w XIX wieku sprzedawano starych ludzi - wystawiano ich na aukcji i był pewnien dziadek, który myślał, że wykupi go syn, ale syn stwierdził, że mu się nie opłaca i wykupił go duży, zły i podły handlarz. Zaprzęgł do wózka z psem i kazał dziadkowi ciągnąć. - lać Szwajcarów! Zresztą to muszą być jacyś oszukańcy - niemożliwe, żeby byli tacy bogaci sami z siebie.

Włosi - są bardziej religijni niż Polacy, to raz, dwa: kazali siedzieć papieżowi w Rzymie, a nie w Krakowie, po trzecie walczyli z Niemcami - lać Włochów!

Czesi - te mędy chciały i nadal chcą nam zabrać Śląsk - nie lubią nas. Skoro nas nie lubią to my ich też - lać Czechów!

Słowacy - myślą, że Janosik był Słowakiem, a to nieprawda bo był Polakiem - lać Słowaków!

Białoruś - a te mędy mają Łukaszenkę i nas obrażają - lać Bialorusinów!

Ukraina - te mędy niewdzięczne nie przyjmują od nas mięsa, chociaż na tych bazarach mają gorszy syf niż my w oczyszczalniach ścieków i chyba należy się jakiś szacunek, za naszą pomoc w odzyskaniu wolności, gdyby nie my, to by Wam Putin dupy czołgami porozjeżdżał - do kolan, psy niewierne - lać Ukraińców!

Litwa, Łotwa, Estonia - te małe państweka właściwie nikomu ptrzebne nie są, lepiej by zrobiły, jakby poszerzyły Imperium Polskie, ale żeby tak się stało to musimy ich najpierw zlać - lać ich, lać!

Ruskie - a te mędy to najgorsze ze wszystkich. Cholerny Stalin pozakładał 89 km teczek, co są teraz w IPNie. Jesteśmy 10 lat zacofani, przez jego pazerność. Cholera jedna stała pod Warszawą, jak Polacy się wykrwawiali. Dokonali rozbiorów Polski i nas rusyfikowali... aha i piją więcej wódki od nas - lać Ruskich!

Amerykanie - niby tacy szlachetni, niby tacy szeryfowie świata, a całe gówno od nich mamy. Nie chcą znieść wiz, więc - lać Amerykanów!

No, o kimś zapomniałem? :)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » śr cze 21, 2006 5:06 pm

Cholerny Stalin
był Gruzinem
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw cze 22, 2006 1:07 pm

Sol pisze:Jest taka lektura która opisuje jak w Szwajcarii w XIX wieku sprzedawano starych ludzi
...to była nowela...bodajże Konopnickiej...ale w tym momencie tyt. nie pamiętam. Ja się nie wypowiadam. Nie przepadam za pewnymi narodami...ale żyjemy w XXI w. i chyba powinnismy być otwarci na ludzi.

corolia

Post autor: corolia » czw cze 22, 2006 2:20 pm

tyt. tej noweli to "Milosierdzie gminy"

Ja nie przepadam jedynie za niemcami ...

MARDOK

Post autor: MARDOK » czw cze 22, 2006 3:05 pm

Ja nie znosze Amerykanow - plastikowe konsumpcyjne spoleczenstwo z kwadratowymi usmiechami, globalizacja, westernizacja, brak Boga ( oni uzywaja '' o my God '' tylko w potocznej gadce - to tak samo jakby my mowili '' o ku**a ). Denerwoje mnie te ich '' Everything is OK '', nawet jak ich swiat sie wali ...
Plastikowe manekiny ...

Illea

Post autor: Illea » czw cze 22, 2006 3:07 pm

Amerykanie wydają mi się puści.
Zmuszona jestem jednak lubić Grecję ;-)

Illea

Post autor: Illea » czw cze 22, 2006 3:14 pm

Ja nie nie lubię Amerykanów. Lubię ich muzykę (niektórą) książki i filmy. Są dobrze rozwinięci i nie głupi. Ale czasem tak się zachowują....

ODPOWIEDZ