UFO-Unidentified Object Flying- Prawda czy Fałsz

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
zigi

UFO-Unidentified Object Flying- Prawda czy Fałsz

Post autor: zigi » sob lip 08, 2006 10:00 am

Wielu ludzi sądzi że widziało UFO. Ja osobiście sądze że istnieje inne życie niż na ziemi. Taki wielki wszechświat i tylko na jednej planecie życie?? Nie wydaj mi się. A wy co sądzicie na ten temat?? UFO.PL <----- Galeria UFO

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob lip 08, 2006 6:19 pm

Ja również wieżę w życie na innych planetach.
Co do UFO to sprawa się komplikuje? Nikt jeszcze nie przedstawił dostatecznych dowodów na istnienie UFO. Nie chodzi mi o statku kosmicznym, ale o dobrym, ostrym zdjęciu.

zigi

Post autor: zigi » sob lip 08, 2006 6:54 pm

Wszystkie zdjęcia statków UFO są nie ostre nie wyraźne...

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 09, 2006 12:23 pm

zigi pisze:Wszystkie zdjęcia statków UFO są nie ostre nie wyraźne...
inaczej nie powstały by takie 'mazy' w kształcie spodków 8-)

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz lip 09, 2006 2:27 pm

Zdecydowanie zgadzam się z waszymi opiniami, ale z drugiej strony jeżeli wszechświat jest tak ogromny to jakie jest prawdopodobienstwo, że kosmici trafią właśnie na Ziemię. Przecież sygnały o UFO pojawiają się tak często. :?: :?:

zigi

Post autor: zigi » ndz lip 09, 2006 3:30 pm

A może w innym układzie słonecznym np.: w układzie Syriusza. Jeszcze nie jesteśmy w stanie tam dolecieć. Ale ponoć w okół niego krążą trzy planety(Wiem może ktoś na 100%??), a na przykład Roswell, ponoć rozbił się tam statek UFO, a władze, zatajiły spraweł. Więc co nie dali rady Kosmići dolecieć do naszej planety :?: :?: :?: A liczne zdjęcia OBCYCH. Więc... nie dolecieli :?:
Ostatnio zmieniony ndz lip 09, 2006 3:30 pm przez zigi, łącznie zmieniany 1 raz.

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 09, 2006 3:58 pm

zigi pisze:A liczne zdjęcia OBCYCH.
jak wstaję rano też wyglądam jak "obca" 8-) szczególnie po imprezie 8-)

kropeczka

Post autor: kropeczka » ndz lip 09, 2006 7:29 pm

witam,
ja wierze w ufo i kiedy udalo sie nam zrobic takie foto ,,,to wiem ze tam gdzies cos jest,...
poza tym polecam ksiazki DAnkiena,, naprawde niewiarygodne,,warto poczytac
poozdr

zigi

Post autor: zigi » pn lip 10, 2006 1:03 pm

kirke pisze:
zigi pisze:A liczne zdjęcia OBCYCH.
jak wstaję rano też wyglądam jak "obca" 8-) szczególnie po imprezie 8-)
Może zrobisz i wyślesz nam zdjęcie?? :-p

MARDOK

Post autor: MARDOK » pn lip 10, 2006 6:11 pm

Ja kiedys wiele o tym czytalem, ale to co jest na stronce ufo.pl to wedlug mnie w wiekszosci bardzo sensownie ulozone bajki ...
Nie chce przez to powiedziec ze nie wieze w ufo - wrecz przeciwnie, uwazam to za fakt :!: i mam wlasna teorie na wytlumaczenie KIM sa kosmici ...

ODPOWIEDZ