Doświadczenia wyjścia z ciała

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
grim_reaper

Doświadczenia wyjścia z ciała

Post autor: grim_reaper » pt wrz 15, 2006 1:06 pm

Wierzycie, że takie coś może się wydarzyć? A może Wam udało się coś takiego przeżyć?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt wrz 15, 2006 1:29 pm

Jak ktoś się bardzo zmęczy i śpi mocno to różne sny miewają ludzie.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pt wrz 15, 2006 7:51 pm

Kiedyś wyszedłem z siebie i stanąłem obok 8-)
Ostatnio zmieniony pt wrz 15, 2006 7:52 pm przez misanthropiac, łącznie zmieniany 1 raz.

harry203

Post autor: harry203 » pn sty 29, 2007 9:35 pm

Raz prawie mi sie udało ale tak sie przestraszyłem ze az sie mało nie ........... (wstaw co chcesz he he). Od tamtej pory olałem to.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn sty 29, 2007 9:59 pm

grim_reaper pisze:Wierzycie, że takie coś może się wydarzyć?
Owszem może. Jednak nauka nie chce lub nie potrafi tego potwierdzić. Sądzę, że dla świadomego człowieka nie jest to trudne do osiągnięcia doświadczenie. Wystarczy trochę motywacji i odwagi wobec świata astralnego.

harry203

Post autor: harry203 » pn sty 29, 2007 10:11 pm

Najgorszy jest bezdech, to jego sie tak śmiertelnie wystraszyłem, nie czułem że oddycham co wprowadziło mnie w pewien dyskkomfort :-/ no ale..... ( nawe sam stan przed to to totalny odlot , czułem sie jakbym wrócił do domu po niezłej imprezce he he- ogolny korkociąg i silne zawroty głowy tzw-helikopter)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn sty 29, 2007 10:20 pm

Interesuje mnie ta tematyka.
Czy może ktoś wie jak doporowadzić siebie do takiego stanu?
Jak wyjść ze swojego ciała?

harry203

Post autor: harry203 » pn sty 29, 2007 10:56 pm

Pare spsobow o ktorych słyszałem
-Grzybki i LSD( nie polecam)
-pare nie przespanych nocy, ogolny stan osłabienia ciała ale nie ducha. Walnij dla pewności małą-czarną przed snem i (wcześniej znajdz na necie jakąś formułkę do samochipnozy) zaczynasz sie rozlużniać, wprowadzasz ciało w stan totalnego odretwienia- najpierw kon czyny- potem tułow, kark głowa- w miedzy czasie myślisz o czymś super przyjemnym, potem wyobrazasz sobie ze stoisz wprzeciwległym kącie pokoju i wpatrujesz sie w swoje odrętwiałe ciało i jak jest wszystko git to przenosisz sie w ten kat ale kiedy stwierdzisz ze jesteś już poza ciałem to wiej jak najpredzej i najdalej bo ten stan nie trwa wiecznie-- tyle z grobsza pamietam, a doszłem do rozlużniania klaty- bezdech mnie wykonczył- wiesz że twoje ciało oddycha ale tego NIECZUJESZ

ThankYounorman

Post autor: ThankYounorman » wt kwie 17, 2007 9:56 pm

kto ci takich bzdur naopowiadal ze grzyby i lsd moga powodowac wyjscie z ciala.wierutne klamstwo.jedynym tego typu specyfikiem jest ketamina(anestetyk dla zwierzat).mozna takze uzyskac dzieki bromowodorkowi dekstrometorfanu - DXM wystepujacego w tabletkach na kaszel o ktorych bylo glosno.
www.astraldynamics.pl miedzy innymi tutaj mozna sie dowiedziec czegos ciekawego.
polecam takze trylogie roberta monroe'a.

harry203

Post autor: harry203 » śr kwie 18, 2007 7:20 am

Co brał to brał, jak zwał tak zwał:-)ale chodzi o to zeby przyjąć środek halucynogeny.

ODPOWIEDZ