11 .09.2001 -Niewygodne fakty cz.2

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
harry203

11 .09.2001 -Niewygodne fakty cz.2

Post autor: harry203 » wt sty 30, 2007 7:12 pm

Oglądał ktoś ten dokument? Argumenty za teorią spiskową są według mnie silniejsze niż przeciw. Ten film mocno miesza w głowie! Szczegolnie ze człowiek po obejzeniu go nie wie w co ma wiezyć. To nie jest "Kod leosia" czy jakis inny wymysł tylko rzecz nad ktorą trzeba się zastanowić! Jeżeli 11.09 to faktycznie jest prawde to cała Ameryka powinna się mieć na Baczności bo nie wiadomo co moze strzelic chłopakom z usa do głów skoro porywaja sie do takich dramatycznych czynow jak te ze września albo z operacji "Zatoka Świń"(starsi mogą pamietać 1961 r) a mianowicie zabijanie swoich obywateli. Piszcie co myslicie o 11.09 i tym dokumencie o 'Niewygodne fakty"

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt sty 30, 2007 11:25 pm

Może i bym coś napisał tylko problem w tym, że nie wiem co to jest. Film telewizyjny, kinowy, dokumentalny, jakiś zbiór tekstów, animacja, etc. I ewentualnie jeśli pan łaskaw to gdzie można to to zobaczyć.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

harry203

Post autor: harry203 » śr sty 31, 2007 8:19 am

Jest to dokument przedstawiajacy dość mocne fakty na temat tego ze samoloty z wrzesnia były puste, ze to rząd Usa kieruje Alkaidą (to że Usa szkoliło alkaide to fakt autentyczny) itd itp- kto oglądał ten wie o co w polu biega.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr sty 31, 2007 10:56 am

Że zacytuje sam siebie:
Sol pisze:I ewentualnie jeśli pan łaskaw to gdzie można to to zobaczyć.
?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

harry203

Post autor: harry203 » śr sty 31, 2007 11:14 am

Trzeba się wysilić i skorzystać z zasobow sieci........... RMVB -szybko się ściąga :mrgreen: , Swojego czasu dokument wyszedł na VCD w gazecie FAKT.( Chyba za 4 zety)
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2007 11:16 am przez harry203, łącznie zmieniany 2 razy.

Herr.S

Post autor: Herr.S » czw maja 03, 2007 4:11 pm

Zawsze wiedziałem, że Bush zrobi wszystko, aby położyć łapę na ropie..

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » czw maja 03, 2007 5:30 pm

Herr.S pisze:Zawsze wiedziałem, że Bush zrobi wszystko, aby położyć łapę na ropie..
I jak, udało mu się? O żadnych dowodach nie słyszałem, zatem dla mnie Bush kładący łapę na ropie to czysta fikcja
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw maja 03, 2007 5:49 pm

Z tą spiskową teorią dziejów to już ludzie przesadzają. Niedługo będę się bał wyjść na ulice, bo wszyscy będą przeciwko mnie spiskować.
Fajnie jest czasami poczytać trochę Ludlum`a albo Forsyth`a, ale nie wolno popadać w paranoję.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

harry203

Post autor: harry203 » czw maja 03, 2007 6:02 pm

Usa kontroluje największe pola w Iraku czym w praktyce i teori ustawia ceny ropy na świecie. A ceny ropy idą w górę.Ropa idzie w górę to i zwykłe półprodukty idą w górę-farby oleje okna komputery TV itp. A jak wszystko idzie w górę to bogaci się na tym gospodarka tego państwa które posiada złoża lub nad nimi kontroluje-i ono też ustawia ceny praktycznie wszystkiego-więc jak by nie było Bush trzyma łapę na ropie i po to ta cała szopka i konflikt. W Afganistanie jest coś w rodzaju Pruszków kontra Wołomin. Wiele wpływowych rodzin dzieli się na dwa obozy. Wpływy tych rodzin dochodzą do naprawdę dziwnych miejc i jeszcze do bardziej dziwnych osób o których nawet nie bede sie rozpisywał wystarczy że wspomnę o tym że Bush senior siedzi w radzie jednych z kompani naftowych wujka Bin-ladena a junior też zaczynał w kompani naftowej tylko tyle że doprowadził do upadku chyba ze trzech spółek(Teksas)-jaki zarzad wybiera kolesia który Trzy razy doprowadza do bankructwa!!! A no taki który wie ze lepiej obsępić cu(ó)dze a kiedy te się pokończą to wtedy siądą na swoje rodzime i nadal będą obstawiać ceny.


Co się tyczy 9.11 to plota głosi że pod WTC były zarąbiście wieldziaste skarbce(złoto liczone w setkach ton a przeliczane na miliardy $) drugiej strony ( po katastrofie z 9.11 znaleziono pełnego tira załadowanego po brzegi złotem z obstawą trzech Jeep-ków na rządowych blachach:-) Nie tylko u nas się dzieją wały-Ameryka to piękny kraj, kraj niespełnionych możliwości:-)
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2007 6:57 pm przez harry203, łącznie zmieniany 4 razy.

Herr.S

Post autor: Herr.S » czw maja 03, 2007 6:53 pm

harry203 pisze:obsępić códze
cudze ;)..

ODPOWIEDZ