Zakłady bukmacherskie

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Zakłady bukmacherskie

Post autor: AdminNarkoza » czw mar 16, 2006 9:53 am

Powoli rozkręca się nowy sezon. Jest coraz większy ruch w zakładach bukmacherskich. Coraz więcej osób postanawia zagrać, choć ten jeden raz. Potem kolejny i kolejny. Czy opłaca się grać? Czy może pieniądze te przeznaczyć, na co innego? A może zagrać w lotto?
Prosimy o Wasze komentarze.
Ostatnio zmieniony czw cze 01, 2006 4:45 pm przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 2 razy.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pt mar 17, 2006 5:18 pm

Kiedyś grałem ale wychodziłem na zero. Zrezygnowałem ponieważ nie chciałem w pewnym momęcie dopłacać do tego "interesu"

Może ktoś z użytkowników może pochwalić się jakąś wygraną?

Scob

Post autor: Scob » sob mar 18, 2006 7:44 pm

Na bukmacherce trzeba się naprawde znać. Trzeba przeglądać strony o klubach kto zagra, kto nie. trzeba wiedzieć w jakiej formie jest dana drużyna. także systemy bukmacherskie są przydatne. lecz wole grać bez żadnego systemu. Ja gram w necie , a dokładnie na www.betandwin.com

Scob

Post autor: Scob » sob mar 18, 2006 8:17 pm

Największa wygrana to chyba 150zł czy 200zł nie pamiętam , dawno było. Nie bawię sie w tak zwane ''szczurki'' czyli granie kilkanaście meczy na jednym kuponie i myśląc że sie uda. Gram maks 5 meczy na kuponie i stawiam stawke przewaznie od 2 zł do 30zł. Teraz mam na koncie 235zł a wpłąciłęm 100zł czyli 135 zł na czysto

ODPOWIEDZ