Unihokej

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Marcin

Unihokej

Post autor: Marcin » czw maja 18, 2006 4:47 pm

Ahh.. Grałem w to podstawówce, świetna gra. Byłem mistrzem! Pograł bym se jeszcze? Słyszał ktoś z was o tym sporcie? Co o nim sądzicie?

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 5:21 pm

slyszalem i nawet gram czesto na wf'ach ;) tu trzeba raczej sadzic jak o samym hokeju gdyz unihokej to gra na hali w hokeja ;-) fajnie sie gra podoba mi sie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Unihokej

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 19, 2006 7:15 am

ja też w to grałam w posdstawówce...ale to było kawał czasu temu. No napewno jest bezpieczneijszy niż piłka nożna w wykonaniu 10 napalonych dziewczyn z liceum, które nie zważają na nogi i twarze.
Grałam też kiedyś w hokeja...jakoś mi szło :mrgreen:

ulka90

Post autor: ulka90 » sob cze 10, 2006 7:55 pm

A ja gram w unihokeja teraz :mrgreen: Uwielbiam to!! Całkiem dobrze mi idzie, tylko najgorzej, że zawsze obrywam. No nie wiem czy to jest bezpieczniejsze niż noga, kijem gorzej można dostać. Niedawno oberwałam po twarzy, naszczęście łopatka trafiła na brodę a nie zęby więc skończyło się tylko na wielkim fioletowym siniaku, który nosiłam przez pół miesiąca :-D A w przyszłym tygodniu mam zawody, trzymajcie kciuki ;-)

Nelly

Post autor: Nelly » sob cze 10, 2006 8:05 pm

[glow=cyan]Oy, grałem, grałem w podstawówce! Niestety moja obecna szkoła jest bez porównania biedniejsza, więc o unihokeju to można tylko pomarzyć.[/glow]
Ostatnio zmieniony wt cze 13, 2006 11:53 am przez Nelly, łącznie zmieniany 1 raz.

*Vilen

Post autor: *Vilen » pt kwie 06, 2007 11:42 am

Grałam, teraz nie bo nie mam czasu :( No ale też byłam mistrzynią, bez wątpienia, przez 3 klasy nie schodziłam z pierwszego miejsca strzelców. Ale widać Wrocławianie już tak mają :)

ghost1511

Post autor: ghost1511 » sob kwie 07, 2007 10:46 am

Kocham ten sport :-D pochwale sie osiagnieciami :-P a wiec w podstawowce 3-cie miejsce w wielkopolsce a w gimnazjum 4 :-D duzo do medalu nie braklo :-) szkoda ze w szkolach srednich nie ma turniejow :-/

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » sob kwie 07, 2007 12:24 pm

Grałam na w-f'ie w podstawówce i teraz w liceum też czasami. Lubię :P :)

Awatar użytkownika
dorota_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: śr lut 04, 2009 9:11 am

Post autor: dorota_k » pn mar 02, 2009 9:20 pm

w liceum grałam na wf-ie, bardzo lubiłam :)
:)

ODPOWIEDZ