Sporty Walki!

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Marcin

Sporty Walki!

Post autor: Marcin » czw maja 18, 2006 4:46 pm

Właśnie. Co o nich sądzicie? Ktoś je uprawia lub chciałby? Macie jakiś znajomych którzy uprawiają te sporty? Co ogólnie o nich sądzicie..

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 5:23 pm

osobiscie nie cwicze.. znajomi to raczej kung fu ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sporty_walki

Cat

Post autor: Cat » czw maja 18, 2006 8:33 pm

ja ćwicze kick-boxing od 2 miesięcy polecam wszystkim w zyciu nie byłem tak roźciagnęty, nawet zuciłem fajki bo na trningach bym nie wyrobił, studiuje infe i jak trzy razy w tygodniu pujde na 2 godziny to czuje się jak nowo narodzony:), oczywiście gozej jest jak do pary stafi mi się gościu co juz długo chodzi to wtedy jest ciężko ale nie nażekam:)
pozdrawiam:)

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 19, 2006 5:59 am

Mój kolega ćwiczyć kick-boxing ...ja ćwiczyłam karate...ale już nie ćwicze. Swoje umiem, obronić bym się obroniła. To dobry sport i sposób na samoobronę, ale trzeba robić to z głową.

elmonk

Post autor: elmonk » pt maja 19, 2006 8:50 am

Ja trenowalem 3 lata judo chco nie jest to sport walki tylko samoobrony to polecam bo bardzo milo wspominam mimo licznych upadkow ;p A o kickboxingu myslalem i moze sie skusze :mrgreen: Cat jesli to nie problem ile placisz za lekcje, chcialem wiedziec tak orientacyjnie.

Cat

Post autor: Cat » pt maja 19, 2006 9:27 pm

ja chodze do human białystok i stawka jest 60 zł za miecha ( trzy razy w tygodniu po około 2 godziny) + na początku sprzęt:)

elmonk

Post autor: elmonk » pt maja 19, 2006 9:40 pm

No to nie za duzo ;) choc jak pamietam kiedy na judo chodzilem to mialem zajecia na komendzie w lodzi na sienkiewicza :mrgreen: i za grosze to bylo bo policja jakos miala finansowane :-)

Cat

Post autor: Cat » pt maja 19, 2006 9:42 pm

no tutaj dofinansowania nie ma, dla porównania w warszawie z tego co pamiętam chyba 100zł , albo więcej :)

Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 9:08 pm

ja chodzilem na jeet kune doo styl walki wlicznej uczysz sie jak bronic i zadawac ciosy w najprostszej formie czyli jak podchodza do Ciebie jakies ziomki i taka no niby " zwykla" walka. Jeet kune doo to styl Bruca Lee ale on uwazal ze on nie ma wlasnego stylu ze sie opiera na wszytkich sztukach walki ;-)

Justine

Post autor: Justine » sob cze 03, 2006 9:14 pm

A ja juz prawie 2 latka ćwiczę sobie Capoeira =) (jak ktoś nie wie... taka sztuka walki z elementami akrobatyki, muzyką itd) Jest dla mnie ucieczką od codzienności... No i po każdym treningu... tyle endorfin... taki max super humorek się ma :mrgreen: :mrgreen:

ODPOWIEDZ