Piłkarz roku 2006

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Turbo

Piłkarz roku 2006

Post autor: Turbo » pn sty 01, 2007 9:54 am

Jakim waszym zdaniem jest najlepszy piłkarz roku 2006 dla mnie Ronaldinho a dla was??

misanthropiac: te rzeczy, które wkleiłeś winny być chyba w temacie o Arsenalu, wyciąłem je:)
Ostatnio zmieniony pn sty 01, 2007 5:59 pm przez Turbo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn sty 01, 2007 6:13 pm

Ciężka sprawa z wyborem, każdy ma coś na "sumieniu"

Cannavaro? Doskonała gra na MŚ, ale w rozgrywkach klubowych już niezbyt. Juve w LM zostało pogonione przez kanonierów, w lidze większość meczów kupili. W Realu Fabio zupełnie się pogubił, grał wręcz poniżej przeciętnej!

Zidane? W Realu grał na swoim, wielkim poziomie, ale raczej bez przebłysków. W kluczowej fazie mundialu znakomity przywódca (wraz z fenomenalnym Vieirą), jednak w grupie mecze Francuzów to był dramat. Można to wybaczyć, zważywszy na końcowy rezultat (srebro). No i nie zapominajmy, że popularny Zizou grał tylko pół roku.

Ronaldinho? Zaczął doskonale, zachwycając cały świat. Od najważniejszej imprezy aż do końca roku bessa. Ukoronowania roku, czyli klubowego MŚ nie było.

Drogba? W Chelsea wspaniały i to cały rok! W barwach WKS wicemistrz Afryki, ale w "grupie śmierci" wielki przegrany po porażkach z Holandią i Argentyną.

Reasumując? Buffon! Obok Cecha najlepszy bramkarz świata, mistrz w swoim fachu. Także mistrz świata :-) Drugą połowę spędził w Serie B, co nie przeszkodziło mu w kontynuowaniu reprezentacyjnej kariery. Nie ustrzegł się błędów (vide mecz z Francją na Stade de France), ale ich nie popełnia tylko ten, co nic nie robi
Obrazek

TwardY

Post autor: TwardY » wt sty 02, 2007 6:44 pm

a Henry?? byl w dwoch najwazniejszych finalach.. doprowadzil zespoly do nich dlaczego nie on?? jest najlepszym napastnikiem najlepszel ligi swiata.. dlaczego on niedostanie nagrody?

quick

Post autor: quick » wt sty 02, 2007 8:32 pm

misanthropiac pisze:Buffon!
Kibicem Juve nie jestem, ale ten gość wie co do niego należy... Moim zdaniem to właśnie on był w poprzednim roku najcenniejszy ;-) Zapraszam go do Interu :-P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr sty 03, 2007 5:00 pm

TwardY pisze:a Henry?? byl w dwoch najwazniejszych finalach.. doprowadzil zespoly do nich dlaczego nie on?? jest najlepszym napastnikiem najlepszel ligi swiata.. dlaczego on niedostanie nagrody?
O nim zapomniałem :-P
Był w dwóch finałach... ale oba przegrał. Choć trzeba przynać, że miał niebagatelny udział we wprowadzeniu Arsenalu do finału LM (np. w pojedynkę pokonał Real w Madrycie) i Francji do wicemistrzostwa (np. zwycięski gol w meczu z Brazylią). Nie wiedzieć czemu, w lidze musi oglądać plecy Chelsea i Manchesteru, chociaż Arsenal jest od czerwonych diabłów po prostu lepszy (tak sądzę).

TwardY

Post autor: TwardY » śr sty 03, 2007 7:46 pm

mimo to ze przegral nienalezy mus ie nagroda?? co ten canawaro zrobil ?? fakt gral w druzynie wloskiej ale to bylo meczenie pilki noznej.....a nie gra.. a co jeszcze ?? nicz.. sprzedalwal mecze w juve.. to kupil sobie nagrode..[center][/center]

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » śr sty 03, 2007 7:54 pm

Ej już bez przesady. Cannavaro na Mundialu grał dobrze. Fakt, że w Realu jakoś niezbyt błyszczy (oprócz przedsezonowych sparingów...), ale kurde nie mów, że sprzedawał mecze...
Btw. Osobiście nie dałbym mu nagrody, byli lepsi, zachwycili mnie zwłaszcza Ribery i Henry.
Ostatnio zmieniony śr sty 03, 2007 7:56 pm przez grzesiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr sty 03, 2007 8:29 pm

grzesiu pisze:Btw. Osobiście nie dałbym mu nagrody, byli lepsi, zachwycili mnie zwłaszcza Ribery
Ten to jest dziwny :-P Raz seryjnie ośmiesza obrońców drużyny przeciwnej, by innym razem tylko bezsensownie deptać trawę. Przyszłość przed nim, ale musi koniecznie zmienić klub na lepszy. Marsylia jest... dziwna, by nie powiedzieć słaba. Cały czas baunsuje między środkiem tabeli a pierwszą piątką, zaliczająś dziwne passy zarówno wygranych jak i przegranych meczów. A z kim odpadli w Pucharze UEFA? Pozwolę sobie przypomnieć: FK Mlada Boleslav 1:0 i 2:4. Stanowczo nie jest to klub dla takiego talentu jak Ribery

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » czw sty 04, 2007 7:37 am

Dokładnie, to nie jest klub dla niego. Przypomnę tylko, że Ribery jest na celowniku Realu ;)

MaLeŃkA88

Post autor: MaLeŃkA88 » pt sty 05, 2007 7:24 am

A dla mnie i tak najlepszy jest Valdes :lol: :mrgreen:

ODPOWIEDZ