MUNDIAL 2006

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Kasiak

MUNDIAL 2006

Post autor: Kasiak » pt cze 09, 2006 11:05 am

No panowie...i pani (które interesują się piłką). Dziś mecz Polska - Ekwador. Jak obstawiacie? Jaki bedize wynik? Wyjdziemy z grupy?
Ja uważam, że mamy szanse. Ostatnio wygraliśmy 3-0...mam nadzieję, że dziś powtórzymy ten wynik. Choć musimy się mocno o to modlić. Jeśli ten mecz przegramy, to dupa, możemy pakować walizki. Takie jest moje zdanie.

elmonk

Post autor: elmonk » pt cze 09, 2006 6:28 pm

[center]___ ___[/center]
[center]|_ POLSKA _|[/center]
[center]| |[/center]
[center]|_ ___ |[/center]

[center] Polska GOLA!!! Polska GOLA!!! taka jest kibicow wola !!![/center]

[center]POLSKA 3 : 1 EKAWDOR :mrgreen:[/center]

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt cze 09, 2006 9:34 pm

KAsiak, wtedy to był fuks, w czym dzisiaj się utwierdzilismy :P Zresztą bardziej interesował mnie mecz Niemiec z CR, pomimo nie najlepszego składu 4 bramy włupali :P A costa mimo wszystko 2 oddała ;] A u nas po meczu w Niemczech przed paroma dniami (12:0), kadra janasa została wystrzelana, teraz juz zero wykonczenia, o bramkach mozna marzyc, w meczach o koperek :P

elmonk

Post autor: elmonk » pt cze 09, 2006 10:05 pm

Dupa tam :cry: wstyd i nic wiecej :oops: i nic wiecej nie mam do powiedzenia w tym topicu...

ulka90

Post autor: ulka90 » sob cze 10, 2006 8:06 pm

Przegrana była do przewidzenia, wcześniej z Ekwadorem wygrali, ale chyba w troche innym składzie. Nie wiem co ten trener nawymyślał, że kilku najlepszych piłakarzy zostawił w kraju. Frankowskiego nie wziął to i nie miał kto bramek strzelać. Janasowi należałaby się totalna klęska na mundialu, ale szkoda piłkarzy i przede wszystkim kibiców, którzy na nich liczą.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob cze 10, 2006 9:04 pm

bramki miał kto strzelać, tylko nikt strzelić nie potrafił ;/
Smolarek, Żuraw, Krzynówek, to powinno starczyć, ale gramy zbyt flegmatycznie, brak wykończenia i 0:3 z niemcami będzie :|

ozeh

Post autor: ozeh » ndz cze 11, 2006 11:10 am

nawet gorzej. ja mysle ze przegramy 1:4. no coz jeszcze tylko 2 mecze i nasi pilkarze wroca z placzem do polski.

ulka90

Post autor: ulka90 » pn cze 12, 2006 8:13 pm

Wrócą, a ze stołka poleci kolejny trener :mrgreen: , ja płakać nie będę. Tylko kiedy Polacy zdobędą w końcu Mistrzostwo Świata? Pewnie nie doczekam. Chociaż to byłoby juz coś gdyby przynajmniej wyszli z grupy.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 13, 2006 12:31 pm

Ja bez komentarza. Oglądałam 1 połowę z ekwadorem...i ajk zoabczyłam jakie szmaty lecą w nasza stronę a my wogóle nie obstawiamy przeciwników i dajemy sobie wleźć w bramkę...to wyłączyłam tv bo nie mogłam na to patrzeć. Wolałam iść spać.

ulka90

Post autor: ulka90 » pn cze 19, 2006 5:41 pm

Mecz z Niemcami był ładny i wyrównany, nasi się bardzo starali. Przez cały mecz mieli ostrego farta :roll: , szczególnie te dwa strzały w poprzeczke, a potem gol ze spalonego. No niestety pod koniec opuściło ich nie tylko szczęście, ale i siły. Coś Janas nie kwapił się ze zmianami. A jeszcze ta czerwona kartka dla Sobolewskiego... Mam nadzieję, że tak jak w poprzednim mundialu chociaż ten mecz wygrają.
Ostatnio zmieniony wt cze 20, 2006 6:56 am przez ulka90, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ