Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
offside_orange

i co z finalem?

Post autor: offside_orange » ndz lip 09, 2006 7:24 pm

I za pare minut wszytsko bedzie jasne...Akurat ja pisze mamy 59 minute,1:1. Jestem za Wlochami, chociaz moim ulubionym zespolem jest Brazylia,ktora niestety w tym roku sie nie popisala...Eh jak bardzo zal mi serce scisnal gdy przegrali z Francja to trudno sobie wyobrazic:P a Wy za kim jestescie?jak oceniacie caloksztalt? Moim zdaniem pilka nozna wydaje sie byc coraz bardziej nudna, widzialam prace akcji i bramek ktore zrobily na mnie wrazenie,ale na takiej imprezie powinno byc ich zdecydowanie wiecej. Moze zamiast zoltych kartek wprowadziliby karne zejscia na 5,10 minut,tak jak w hokeju albo zabraliby z 4 graczy z boiskai byloby troche ciekawiej?:):)

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pn lip 10, 2006 12:30 pm

Liczyłam na Włochów i wygrali <jupi> Wszystko przez tego Francuza, który walnął w poprzeczkę! Ale Zidane zakończył karierę...

Post autor: offside_orange » pn lip 10, 2006 1:05 pm

Taa,Wlosi swietuja. Szkoda tylko Zidana, przez cale zycie pracowal nad swoja sylwetka, trenerzy i sportowcy stawiali go za wzor i w dogrywce ostatniego meczu dal sie sprowokowac. Swoja droga ciekawa jestem co takiego powiedzial mu Marco Materazzi.

g_irl

Post autor: g_irl » pn lip 10, 2006 4:28 pm

poprosił go, żeby pokazał mu jak strzela z bani.

edit. marco makaroniarz oczywiście prosił..
poza tym propopnuję, żeby zizou zagrał jeszcze sezon ;-)
Ostatnio zmieniony pn lip 10, 2006 4:30 pm przez g_irl, łącznie zmieniany 2 razy.

Post autor: offside_orange » pn lip 10, 2006 6:51 pm

Zizou mowil ze jego decyzja jest ostateczna,ale kto wie, moze po wczorajszym meczu jednak zdecyduje sie zagrac jeszcze jeden" ostatni meczy":)

Post autor: xTrollx » pn lip 10, 2006 9:24 pm

Zidane nie przyjął srebrnego medalu i został wyróżniony jako najlepszy piłkarz mundialu 06 - takie małe dygresje...

Pasażer

Post autor: Pasażer » pn lip 10, 2006 9:29 pm

Zidane zachowal sie jak prostak, nic nie tlumaczy jego zachowania. Wlosi to niemal analfabeci, watpie, ze potrafil do Zidane'a cokolwiek powiedziec, chyba ze selekcjoner uczy ich na takie okazje "I was fuckýng your dog last night, you french asshole".

i dobrze, moi wygrali ^_^

g_irl

Post autor: g_irl » wt lip 11, 2006 8:39 am

po takiej bieganinie za piłką chyba każdemu by puściły nerwy, ale nie ma co się rozczulać nad jego zachowaniem. przecież to jego sprawa. jak my zrobimy coś głupiego nie komentują tego w brukowcach :lol: [wiem. głupie porównanie]

Tulpen

Post autor: Tulpen » wt lip 11, 2006 9:47 am

Moim zdaniem to Francja powinna wygrać. Lepiej grali od włochów i mieli więcej sytuacji do strzelenia goli.

xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486

Post autor: xTrollx » wt lip 18, 2006 8:08 am

Ale rzecz w tym, że żadnego nie strzelili, a i pierwsza ich bramka poszła z karnego. Co więcej kapitan nie "pociągnał" drużyny do końca, wręcz przeciwnie, strzelił moralnego samobója reprezentacji, co wyszło później w karnych.