Jak myślicie Ac Milan czy FC Liverpool?

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
ewela1075

Jak myślicie Ac Milan czy FC Liverpool?

Post autor: ewela1075 » czw maja 03, 2007 10:14 am

Kto wygra bo ja jestem za Liverpool.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » czw maja 03, 2007 5:10 pm

Nie mam pojęcia. Milan w Seria A w tym sezonie nie błyszczy, Liverpool w Premiership tam gdzie zawsze, tj. na miejscach 3-5. W Lidze Mistrzów chyba Liverpool wywarł na mnie lepsze wrażenie, m.in. miażdżąc PSV w Eindhoven, jednakowoż miał łatwiejszą ścieżkę do finału. W ogóle przypominając rok 2005, wydawało się, że mecz będzie nudny a Liverpool realizując żelazną taktykę Beniteza z rzadka będzie dopuszczał Milan do okazji strzeleckich. Tymczasem nic z tego, mecz był genialny, a FCL już po niecałych 30 sekundach zainkasował gola, w ciągu 40 min. kolejne dwa.
Myślę, że jeśli Angole zneutralizują Kakę to jakoś uciułają to zwycięstwo. Jeśli nie (bardziej prawdopodobne) - wszystko się może zdarzyć
Obrazek

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » czw maja 03, 2007 6:15 pm

Zdecydowanie jestem za Liverpoolem. Benitez to fenomenalny trener i nie raz udowodnił, że potrafi poukładać swoich piłkarzy. Jestem pewien, że dobierze odpowiednią taktykę i kolejny raz The Reds sięgną po puchar ;)

quick

Post autor: quick » pn maja 07, 2007 4:53 pm

Ja kibicuję Liverpoolczykom :D Z kilku powodów:

1. Jestem kibicem Interu :-P
2. Liverpool ma Beniteza :-D mistrza od pojedynków finałowych ;-)
3. Anglicy mają bardziej zgraną obronę prz czym Milan tu nie błyszczy (patrz. ilość straconych bramek w rozgrywkach Serie A) :-P
4. Pomoc: Tu na remis (nie da się tego nie zauważyć) Gerrard & Mascherano vs. Kaka :lol:
5. a po piąte Calsberg to prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie :mrgreen:

ewela1075

Post autor: ewela1075 » śr maja 23, 2007 5:42 pm

Ludzie!!! Za niecałą godzinę mecz. No napiszcie coś! :->

Parkour

Post autor: Parkour » śr maja 23, 2007 5:53 pm

Myśle że wygra Milan. =p

ewela1075

Post autor: ewela1075 » śr maja 23, 2007 6:13 pm

Tak tak jak dwa lata temu! hehe :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr maja 23, 2007 6:14 pm przez ewela1075, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotrekd

Post autor: Piotrekd » śr maja 23, 2007 6:33 pm

No ja tam obstawiam na Liverpool. Ale zobaczymy jak sie potoczy;-) Już zaraz mecz, piwko przyszykowane.

Parkour

Post autor: Parkour » czw maja 24, 2007 6:13 am

ewela1075 pisze:Tak tak jak dwa lata temu! hehe :mrgreen:
się przeliczyłaś =)
Piotrekd pisze:No ja tam obstawiam na Liverpool. Ale zobaczymy jak sie potoczy;-) Już zaraz mecz, piwko przyszykowane.
Ja już mam chipsy, szkrzynke piwa. I z kumpali biba =p

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » czw maja 24, 2007 9:14 am

No nie, fuksy z tego Milanu... Cóż, niewykorzystane sytuacje się zemściły, Liverpool atakował praktycznie cały czas, głupi faul w końcówce pierwszej połowy i 0-1... Za późno strzelili, żeby móc cokolwiek zmienić, pozostaje duży niedosyt...

Zablokowany