Czy Leo Beenhakker wypełni lukę w polskiej piłce nożnej?

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
katglu17

Czy Leo Beenhakker wypełni lukę w polskiej piłce nożnej?

Post autor: katglu17 » śr sie 02, 2006 3:59 pm

Leo Beenhakker jest nowym trenerem naszej reprezentacji. Jak myślicie da sobie rade? Czy pomoże wejść Polsce do Mistrzostw Europy? Powołał już Dudka i Frankowskiego czy nie popełni tego samego błędu co Janas? Co myślicie na ten temat.

Ja jestem za Leo mam nadzieje że po raz pierwszy od dłuższego czasu bedziemy mieli dobrego trenera i nadzieje jezeli chodzi o nasza reprezentacje... :-) :-) :-)
Ostatnio zmieniony śr sie 02, 2006 4:00 pm przez katglu17, łącznie zmieniany 1 raz.

greenka

Post autor: greenka » śr sie 02, 2006 4:18 pm

katglu17 pisze:po raz pierwszy od dłuższego czasu bedziemy mieli dobrego trenera i nadzieje jezeli chodzi o nasza reprezentacje...
No, nadzieja powinna być zawsze. Ale teraz chyba jest silniejsza, bo wszyscy tylko wyczekiwali jakiejś zmiany.

Myślę, że Don Leo sobie poradzi. Nie będziemy chyba tutaj wymieniać ile osiagnął sukcesów i z jakimi drużynami. Wierzę, że będzie dobrze.

kirke

Post autor: kirke » śr sie 02, 2006 5:01 pm

katglu17 pisze:Ja jestem za Leo mam nadzieje że po raz pierwszy od dłuższego czasu bedziemy mieli dobrego trenera i nadzieje jezeli chodzi o nasza reprezentacje... :-) :-) :-)
hmmm....ja poczekam na rezultaty..... dopiero wtedy ocenię trenera 8-)

katglu17

Post autor: katglu17 » śr sie 02, 2006 5:07 pm

Mam nadzieje ze sie nie zawiedziesz

kirke

Post autor: kirke » śr sie 02, 2006 5:11 pm

katglu17 pisze:Mam nadzieje ze sie nie zawiedziesz
lepiej byłoby dla niego,żeby nikt się nie zawiódł...

katglu17

Post autor: katglu17 » śr sie 02, 2006 5:14 pm

No ale nie zaprzeczysz ze jest w 100% lepszy od Janasa i przejmuje sie swoja praca

kirke

Post autor: kirke » śr sie 02, 2006 5:20 pm

katglu17 pisze:No ale nie zaprzeczysz ze jest w 100% lepszy od Janasa i przejmuje sie swoja praca
nie zaprzeczę,ale także nie przytaknę... piszę przecież wyraźnie: poczekam na rezultaty

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr sie 02, 2006 6:02 pm

A co Leo zrobił takiego, że jest już lepszy od Janasa? Sorry, ale ja nie na bieżąco, więc może coś mi umknęło... może jakiś mecz z Francuzami, albo Włochami? Może już coś wygraliśmy?

Ja temu trenerowi nie mówię "nie". Ale dla mnie na chwilę obecną jest neutralny. Zresztą mecze eliminacyjne Janasa też były niezłe. W ogóle Janas nie był taki tragiczny, choć Mundial go zjadł.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

katglu17

Post autor: katglu17 » śr sie 02, 2006 9:33 pm

Widać że sie stara, probuje rozgrysc nasza reprezentacje. Myśle ze mu sie uda.
Sol pisze:może jakiś mecz z Francuzami, albo Włochami? Może już coś wygraliśmy?
Tak zapomniales wygralismy MŚ

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw sie 03, 2006 2:00 pm

Ciekawych rzeczy się dowiaduję. Pod przewodnictwem Leo wygraliśmy MŚ? A ja myślałem, że na Mundialu był Janas...?

A po czym to widać, że rozgryza naszą reprezentację?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ