Arsenal Londyn

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Turbo

Arsenal Londyn

Post autor: Turbo » pn sty 01, 2007 9:52 am

Super drużyna ma bardzo dobry skład i wszyscy ze sobą współpracują. Powiem szczerze moim faworytem tej druzyny jest henry a waszym??? CZY WY TEZ LUBICIE TĄ DRUŻYNE?? - OBEJRZYJCIE SOBIE TEN LINK: http://www.arsenal.of.pl/ : JEST TAM WSZYSTKO O ARSENALU
Ostatnio zmieniony pn sty 01, 2007 6:15 pm przez Turbo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn sty 01, 2007 6:18 pm

Fanem nie jestem (only Kolejorz!), ale serce roście patrząc jak Wenger cierpliwie latami buduje świetny skład. Gdyby nie on, kto słyszałby o takich supertalentach jak Eboue (pozyskany za grosze z belgijskiego Beveren!) i Senderos? Życzę im jak najlepiej
Obrazek

TwardY

Post autor: TwardY » wt sty 02, 2007 6:43 pm

ehh za to wlasnie uwielbilem arsenal.... byelm na meczu jeszcze na highbury bylo bosko... a co do tych talentow to racja to ten czlowiek zrobil przez 10 lat bycia z arsenalem jest niewiarygodne ......

Turbo

Post autor: Turbo » pt sty 05, 2007 4:06 pm

TwardY pisze:ehh za to wlasnie uwielbilem arsenal.... byelm na meczu jeszcze na highbury bylo bosko... a co do tych talentow to racja to ten czlowiek zrobil przez 10 lat bycia z arsenalem jest niewiarygodne ......

No zgadzam sie zwami, ale nie w całości. Bo mi tam sie arsenal widzi i jestem tej druzyny fanem tak samo jak barcelony i real madrytu oraz valeci :lol: :-/

ODPOWIEDZ