Próba zaimponowania dziewczynie

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
raulq7
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr sie 24, 2011 10:06 am

Próba zaimponowania dziewczynie

Post autor: raulq7 » pt sie 26, 2011 11:27 am

Niebawem ukochany dziadek mojej dziewczyny kończy 75 urodziny i chcielibyśmy mu kupić coś eleganckiego, z czym będzie chciał się pokazywać, a jednocześnie praktycznego. Z charakteru jest to człowiek "starej daty", jest kombatantem i ma spory sentyment do wszelkich rzeczy kolekcjonerskich przypominających czasy jego młodości - elegancko wykonanych, rzeźbionych i zadbanych. Co byście mi mogli polecić ? Powiem jeszcze że ostatnio stan zdrowia trochę mu się pogorszył i nie śmiga już bez żadnej podpórki jak dawniej.
Z chęcią wysłucham waszych propozycji :)
Zależy mi na tym bym to ja wybrał ten idealny prezent i w ten sposób zaimponował mojej wybrance :)

Awatar użytkownika
martynka
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 30, 2011 8:12 pm

Re: Próba zaimponowania dziewczynie

Post autor: martynka » wt sie 30, 2011 8:13 pm

Może kup mu jedną z takich pięknie wykonanych lasek do podpierania http://www.artdeco.sklep.pl/k262,laski- ... rania.html . Wiele z nich ma motywy patriotyczne jak np. główka w kształcie orła, można powiedzieć że stworzone dla wiekowego patrioty :) Wizualnie prezentują się bardzo dobrze, to samo jeżeli chodzi o praktyczność. Wśród ludzi w tym wieku taki prezent będzie towarzyszyć mu każdego dnia.

Awatar użytkownika
narkoty
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 16, 2011 1:37 pm

Re: Próba zaimponowania dziewczynie

Post autor: narkoty » czw wrz 01, 2011 2:34 pm

Ja bym powiedzaiala,ze jak patriotycznie z nim wypijesz to sie ucieszy :D

Awatar użytkownika
Grabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 9:31 am

Re: Próba zaimponowania dziewczynie

Post autor: Grabi » pt wrz 02, 2011 10:32 am

Skoro dziadek lubi takie starocie to może warto mu kupić jakąś pamiątkę z jego czasów? Albo ewentualnie tak jak wyżej napisał narkoty napis się z nim dobrego trunku :)
Obrazek

Awatar użytkownika
zielocz3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob wrz 10, 2011 12:05 pm

Re: Próba zaimponowania dziewczynie

Post autor: zielocz3k » sob wrz 10, 2011 12:14 pm

jak zaimponować dziewczynie? bądź sobą! nie udawaj nikogo! jeżeli to dziewczyna, która powinna z Toba być to właśnie nią będzie!

w ten sposób poznałem swoją kobietę <3. za 4 miesiące zaręczyny :).

ODPOWIEDZ