Poglądy

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.

Mam poglądy:

skrajnie lewicowe
0
Brak głosów
lewicowe
5
26%
centrowe (także centroprawicowe i centrolewicowe)
7
37%
prawicowe
4
21%
skrajnie prawicowe
3
16%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Poglądy

Post autor: Paul » sob cze 24, 2006 8:33 pm

Jakie macie poglądy polityczne, światopogląd,przekonania?
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz cze 25, 2006 10:33 am

Po tym, co ostatnio dzieje się w polityce sam już nie wiem. Zawsze uważałem, że prawicowe, ale na pewno nie lewicowe. Teraz skłaniam się do
centrowe (także centroprawicowe i centrolewicowe
Dla mnie nie jest ważne kto rządzi. Ważne aby w kraju był dostatek i ład.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz cze 25, 2006 1:34 pm

Ja jestem skrajnie prawicowy bo jestem konserwatystą, katolikiem i jestem dumny z tego że jestem Polakiem. ponadto opowiadam sie z podatkiem linniowym, maksymalnymmograniczeniem socjalu panstwu wara od gospodarki i prywatnego życia obywateli. Wszystko co nie musi bezwględnie i koniecznie byc panstwowe ma byc prywatne.
rozgonil bym zus i publiczna służbę zdrowia oraz wystapił z eurokołchozu.
Ponadto jestem za religia panstwową i przywróceniem kary smierci oraz posiadaniem przez Polskę potęznej armii i bomby atomowej
A i jeszcze jedno; byłym aparatczykom PZPR i Ubekom zakaza udziału wżyciu publicznym na 10 lat
Podpisuje się pod tym.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

rumianek

Post autor: rumianek » ndz cze 25, 2006 7:23 pm

Hm... ja sama nie wiem jaka jestem dokładnie, ale napewno bardziej skłaniam sie ku prawicy.

Arizona

Post autor: Arizona » ndz cze 25, 2006 7:47 pm

Mam poglądy lewicowe. Najważniejszymi wartościami dla mnie są wolność, demokracja i tolerancja. Jestem absolutnie przeciwny karze śmierci i używaniu przemocy. Każdy człowiek powinien mieć prawo do decydowania o sobie. Religia powinna być wyborem, a nie przymusem. Każdy ma prawo mieć swoje poglądy często uwarunkowane przez jakąś religię, a państwo nie powinno mu stawać na przeszkodzie. Państwo powinno zapewniać każdemu edukację i opiekę zdrowotną. Pseudoliberalni wariaci powinni zauważyć, że swoimi pełnymi egoizmu poglądami skazują na śmierć tysiące słabych jednostek.

Mazeo

Post autor: Mazeo » pn cze 26, 2006 8:04 am

Nieinteresuje sie ta "polityka" wazne ze bedzie lad kasa bezpieczenstwo ---> to jest najwazniejsze chyba a prawica i lewica to nawet pobic sie moga :-P

Illea

Post autor: Illea » pn cze 26, 2006 8:48 am

Arizona, pod wszystko co napisałeś, mogę się pod pisać.
Nie lubię tak szczerze polityki, jest beznadziejna przynajmniej u nas w Polsce.
Wiem na pewno, że nie lubię prawicy, ale lewica dużo lepsza też nie jest. Wydaje mi się, że najbardziej nie lubię prawicy za mieszanie polityki z Kościołem. Co on ma do tego. To nie ich działka. Denerwuje mnie, że przekonują do pewnych partii wiernych. Zwyczajnie ich wykorzystując. Jak chcą to nie założą własną partie...o nie mogą? jaka szkoda.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn cze 26, 2006 11:38 am

Zgadzam się, Kościół jest od spraw duchowych, a nie przyziemnych. Tak sobie myślę, że powinien mieć charakter bliższy zakonom, tyle, że otwartych na ludzi, aby mogli uczestniczyć w życiu duchowym.
Pozostaje tutaj kwestia, czy same zakony by się utrzymały, bo przecież kapłani też za coś życ muszą. I jaki to miałoby wpływ na wszystkich wiernych, czy nie potraktowaliby zakonów, jak odciętych enklaw do których za bardzo nikt nie ma wstępu i czy nie odwróciliby się od wiary.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

TroubleMaker

Post autor: TroubleMaker » pn cze 26, 2006 6:42 pm

Sol pisze:Kościół jest od spraw duchowych, a nie przyziemnych.
Też się z tym zgadzam. Ogólnie jestem bardziej za Lewicą. Uważam podobnie jak Arizona, z tym, że jestem za karą śmierci.

Leszek Madafaka

Post autor: Leszek Madafaka » czw sie 24, 2006 5:45 pm

Zdanie o lewicowosci znanego lewicowca:

"Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia"
George Orwell

hihihihihi

ODPOWIEDZ