paradoks ofiary gwałtu

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
ant

Post autor: ant » czw lip 13, 2006 10:01 am

no , nasza rzekoma ofiara gwałtu pyta sie o ulubione pozycje . czy ktos jeszcze widzi , ze cos tutaj nie gra ?
korci_niunio , reszta Twoich postow, tez wyrabia we mnie przekonanie , ze zbytnio swojej cnoty nie bronilas. a od nas wymagasz jakiegos specjalnego traktowania ? ;->







mozecie mnie juz ukamieniowac.

Pasażer

Post autor: Pasażer » czw lip 13, 2006 10:21 am

mozecie mnie juz ukamieniowac.
chyba tylko za offtop, bo za prawde nie mozna.

moze sie myle, ale jak sie pada ofiara czegos takiego, to sie nie leci do znajomych popytac, czy nie warto tego napisac na forum. nie potepiam cie, nie pisze, ze jestes taka czy owaka, po prostu poddaje twoje slowa w watpliwosc. i to duza.

korci_niunia

Post autor: korci_niunia » czw lip 13, 2006 2:10 pm

Jak możecie cos takiego pisać???!!! Nie rozumiem was??? Jeśli mi nie wierzycie to przykro mi bardzo! Nie kłamałabym na ten temat!!! Widzę, że trafiłam na złe forum... Nikt mnie nie rozumie...

Pasażer

Post autor: Pasażer » czw lip 13, 2006 10:05 pm

korci_niunia pisze:Nikt
Ulvhedin =/= nikt.

ja czytam twoje posty i cie nie rozumiem. nie ma zadnej spojnosci i zadnej wiarygodnosci jak dla mnie. te twoje "kamasutry"... a to:
Boję sie samotnych wieczorów...Rozumiecie dlaczego???Temacik jest!!!Gwałt...


to mnie po prostu rozsmieszylo.

wiem wiem, jestem z kamienia.

ant

Post autor: ant » czw lip 13, 2006 10:58 pm

Nie rozumiem was?
a my Ciebie. jak to juz zasugerował Ulvhedin , to dziwne, żeby tak dramatyczne przezycie nie pozostawilo w Tobie najmniejszego sladu .
hm
odnosze wrazenie , ze sie wrecz nim szczycisz .
Widzę, że trafiłam na złe forum

Jesli zło utozsamiasz ze szczeroscia , to masz racje.

Illea

Post autor: Illea » pt lip 14, 2006 3:50 pm

Zgadzam się z wami chłopaki. Nie chcę Cię obrażać korci_niunia, ale to dziwne.
Może jesteś bardzo silną (z kamienia) kobietą, której gwałt nie zaburzył życia.
Ale to niespotykane.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt lip 14, 2006 4:18 pm

Mi się jej opowieść nie trzyma kupy w ogóle. Czemu w ogóle sie nie broniła? Po co opowiada to na forum, gdzie wcześniej nikt jej nie znał skoro ma znajomych, którzy jej to doradzili? Poza tym z opowiadań innych wnioskuję, że dziewczyny bardzo niechętnie mówią o takich przeżyciach.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Illea

Post autor: Illea » pt lip 14, 2006 4:22 pm

To, że napisała o tym na forum trochę mnie dziwi, ale może zrobiła to pod wpływem impulsu, myślała, że może możemy coś zrobić? Ja tak na tym forum raz zrobiłam, potem żałowałam, że ten temat stworzyłam, ale już go nie ma :lol:

Diablica

Post autor: Diablica » pt lip 14, 2006 10:50 pm

srednio rozumiem temat bo jestem tu tylko kilka minut na tym forum ale ja z wlasnych obserwacji nauczyłam sie że nigdy nie należy kogoś oceniac a już napewno nie w "skali"czare-białe pomijająć wszystkie inne kolory.
może korci_niunia poprostu sie pogubila w swoim życiu ale siedzi w ciemnym konciku ciagle szlochająć tylko kombinuje co tu zrobić zeby "wspomnien czar" :-| znikł
może sie myle a moze nie ale ja tak myśle :-?

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pn lip 17, 2006 9:25 pm

korci_niunia pisze:Widzę, że trafiłam na złe forum... Nikt mnie nie rozumie...
To se po prostu stąd odejdź :-x
//xTrollx: Pozwól, że nie ty będziesz decydowała o tym kto będzie odchodził z forum :|
ant pisze:to dziwne, żeby tak dramatyczne przezycie nie pozostawilo w Tobie najmniejszego sladu .
odnosze wrazenie , ze sie wrecz nim szczycisz .
Ja tak samo.
ant pisze:no , nasza rzekoma ofiara gwałtu pyta sie o ulubione pozycje . czy ktos jeszcze widzi , ze cos tutaj nie gra ?
Tak.

ant pisze:korci_niunio , reszta Twoich postow, tez wyrabia we mnie przekonanie , ze zbytnio swojej cnoty nie bronilas. a od nas wymagasz jakiegos specjalnego traktowania ?
Tak samo. I ja jej nie traktuję specjalnie.
Ulvhedin pisze:wiem wiem, jestem z kamienia.
Bo mówisz o tym, jak jest?
Paul pisze:Mi się jej opowieść nie trzyma kupy w ogóle. Czemu w ogóle sie nie broniła? Po co opowiada to na forum, gdzie wcześniej nikt jej nie znał skoro ma znajomych, którzy jej to doradzili?
Właśnie! korci_niunia, zamiast "robić z siebie ofiarę" (patrz: Twój pierwszy post w tym temacie), odpowiedz na nasze zarzuty!
Ostatnio zmieniony pn lip 17, 2006 9:31 pm przez grim_reaper, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ