moje marzenia nie doczekaja sie spelnienia?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
ja91fajny
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 03, 2009 8:50 pm

moje marzenia nie doczekaja sie spelnienia?

Post autor: ja91fajny » sob sty 03, 2009 8:55 pm

hej jestem 17 letnim mlodym chlopakiem ktorego pasja jest taniec,mam bardzo powazny problem a wlasciwie dylemat,uwielbiam tanczyc i kazdy mi mowi ze tancze swietnie choc nigdy nie uczylem sie w zadnej szkole tanca,jestem samoukiem ,potrafie tanczyc w roznych stylach,nawet mialem ambicje a wlasciwie marzenia aby wziac udzial w programie you can dance,nawet teraz beda castingi do kolejnej edycji,pochodze z malego miasta,choc do gdanska mam okolo 120 km, chcialbym tam pojechac ale sa pewne problemy:nie mam zbyl dobrego kontaktu z rodzicami a oni trzymaja mnie pod kluczem i raczej nie pozwola aby tam pojechal sam czy z ktoryms z nich,choc nic im o tym nie mowilem,nie przekonuje ich nawet to ze zaraz skoncze 18 lat:(jest jeszcze pewien problem:wlasciwie nie boje sie krytyki tanecznej lecz tego ze jestem osoba bardzo szczupla,mam okolo 173 cm wzrostu a waze niecale 50 kg,boje sie ze jury typu piróg czy egurolla "zmiazdza"mnie w tym sensie,a tego chyba bym nie przezyl na oczach telewidzow,znajomych ze szkoly czy rodziny,mam talent taneczny,sam to wiem i czuje,ale co zrobic?czekac do kolejnej edycji jesli bedzie:(chcialbym zrealizowac to marzenie tylko nie wiem jak,kto ma jakis pomysl na to jak mozna mi pomoc?prosze o rozsadna rade i wsparcie...

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » sob sty 03, 2009 9:02 pm

Jesli faktycznie masz talent to zaryzykuj i zgłoś się.... Ze słowami krytyki musisz sie liczyć, ale pokażesz też swój talent calej Polsce... a napewno nie jest maly.... ;-) ;-) Jeśli sie dostaniesz bede na Ciebie głosowała.... :mrgreen: :mrgreen:
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob sty 03, 2009 9:06 pm

Eh. Jak Ci dojadą to powiedz im, że ich zadaniem jest krytyka tańca a nie wyglądu. :)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » sob sty 03, 2009 9:08 pm

olka080, dokładnie.... :-P :-P No, a czasem to az sie prosi im dogadac.... ;-)
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » ndz sty 04, 2009 12:30 pm

Jedź, pogadaj z rodzicami, na pewno Cię puszczą ;)
Następnej edycji mogą nie zrobić i będziesz się zamartwiał, że nie spróbowałeś.

Krytyką się przejmujesz? A bo to raz jury kogoś skrytykowało. Jeżeli Ci coś powiedzą, to zażartuj z tego, albo jak masz na tyle odwagi znajdź jakąś ripostę na nich ;P
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz sty 04, 2009 2:04 pm

Em. pisze:tyle odwagi znajdź jakąś ripostę na nich ;P
Twoją riposta by było pewnie coś w stylu " nie znasz mnie jak smiesz mnie ceniać " buhe

ja bym na Twoim miejscu pojechał sobie tam ;> pewnie nie wgrasz no ale będziesz na you tubie ;> to się liczy jak nie you can dance to może mam talnet buhe ^^ spróbuj będzie git ^ posłuchaj bab one zawsze mają rację ;> :> więc jak tak mówią to wiesz ..... ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz sty 04, 2009 2:11 pm

Nie. Nie słuchaj bab. Słuchaj Pyskatego, bo on jest nieszczęśliwy, że jego rację nikomu nie pasują.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz sty 04, 2009 2:31 pm

olka080 pisze:Nie. Nie słuchaj bab. Słuchaj Pyskatego, bo on jest nieszczęśliwy, że jego rację nikomu nie pasują.
buheh oczywiście Olka masz racje jak zawsze jesteś idealna a mówią że ideałów nie ma a tu proszę ... wszystko wie wszystko umie no wypas cud miód malina ... ;> wie jaki ja jestem itp;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz sty 04, 2009 4:00 pm

Pyskaty pisze:wie jaki ja jestem itp;-)
Chamski.
Zgrywasz się. Na forum. Że niby kto ty nie jesteś.
A jak przyjdzie co do czego jesteś miły.
Żal.
Ostatnio zmieniony ndz sty 04, 2009 4:01 pm przez olka080, łącznie zmieniany 1 raz.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn sty 05, 2009 8:54 am

olka080 pisze:Chamski.
zawsze
olka080 pisze:Zgrywasz się
naturalnie
olka080 pisze:Że niby kto ty nie jesteś.
jestem sobą
olka080 pisze:A jak przyjdzie co do czego jesteś miły.
bywa też i tak
olka080 pisze:Żal.
czemu ?

Każdy w tym świecie ma inny punkt widzenia więc nie rozumiem dlaczego nie mogę raz być miły raz chamski hmm to zależy od sytuacji raczej ... a poza tym to jest moja sprawa jaki jestem Ty owszem może się na ten temat wypowiedzieć tylko wiesz ja nie biore tego pod uwage bo niby czemu miałbym ? znamy się tylko z forum więc co Ty tak naprawdę możesz o mnie powiedzieć ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ