Lubicie swój głos?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Ginger

Lubicie swój głos?

Post autor: Ginger » śr sie 23, 2006 3:59 pm

Właśnie mam lekką chrypkę i stwierdziłam, że lubię mój głos w tej wersji :P. To natchnęło mnie do spytania Was co sądzicie o swoich głosach :].
Ja czasami strasznie go nie lubię, a inni uważają, że jak się drę, to za bardzo piszczę (no, ja też) :P.

Wylewajcie żale (albo i nie żale) :D.

Bluebird

Post autor: Bluebird » śr sie 23, 2006 6:37 pm

Mi też, mówią, że piszczę...
I co z tego? :D
Mówię ciągle przez nos, tak samo jak Ty... :P
Więc stoimy na tym samym.
Uwielbiam swój głos jak mam chrypę, wtedy jest taki ciepły i nie taki durnie zatkany jak normalnie.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw sie 24, 2006 6:34 am

Ja nawet lubię swój głos, często słyszałam, że mam ładny, a koledzy uważają, że czasami nawet ponętny :-P Za to jak nagrywam coś na kompa to jest okropny jakbym miała z 10 latek lub mówię przez mikrofon, to wydaje mi się, że mam taki sam. A mój facet mi kiedyś powiedizał, że mam naprawdę taki głos, to się załamałam, bo jak tak jest to tylko się zastrzelić, bo jest okropny...szklanki pękają.

Znałam dziewczynę, która miała coś ze strunami dźwiękowymi i miała taki głos jakby miała ciągle kaca, taki strasznie wysoki i chrypliwy.

greenka

Post autor: greenka » czw sie 24, 2006 8:30 am

yyyy...głos? Swój? Czy lubię? Trudno powiedzieć...właściwie tak, bo mam bardzo donośny, ale to nie znaczy że często krzyczę:)

quick

Post autor: quick » czw sie 24, 2006 10:39 am

Ja lubie swój głos :-)
Oczywiście jest on dla mnie inny niz w rzeczywistości :-/
Ludzie czasmi śmieją się z tego jakie odgłosy wydaje przy śmianiu sie ale mam ich w głębokim powazaniu... :-P

rumianek

Post autor: rumianek » czw sie 24, 2006 7:29 pm

Ja wojego głosu nienawidzę.Uważam że jest okropny, choć niektórzy uważaja że jest idealny do recytacji, a ostatnio nawet niby do śpiewania (lol). Ale ja osobiście go starsznie nie lubie.

Illea

Post autor: Illea » pt sie 25, 2006 10:54 am

Niespecjalnie lubię swój głos. Choć nie przeszkadza mi na codzień, to ostatnio wydaje mi się, że coś nie tak mam z gardłem, bo jakoś ciężko mi się mówi.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt sie 25, 2006 5:05 pm

Mój głos słyszany z mojej perspektywy bardzo mi odpowiada.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

kirke

Post autor: kirke » ndz sie 27, 2006 6:14 pm

nie za bardzo lubię mój głos.... kiedy go słyszę(a słyszę wyjątkowo rzadko) to nie mam miłych skojarzeń... poza tym jestem po 6 miesiącach angin.... więc mój głos zmienił się przynajmniej 3 razy

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » ndz sie 27, 2006 7:23 pm

Jack pisze:Mój głos słyszany z mojej perspektywy bardzo mi odpowiada.
Tak samo ;-) Ostatnio nawet usłyszałam stwierdzenie, że mój głos jest bardzo ładny :shock:

ODPOWIEDZ