Joł Laska

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Joł Laska

Post autor: xTrollx » ndz cze 18, 2006 9:17 am

Czy uważacie, że zwrot "laska" skierowany do płci silnej ( ;-) ) jest obraźliwy?? Czy dziewczyny na tym forum lubią jak przychodzi do nich jakis turbo ziomek i mówi "joł laska" itp??
Ostatnio zmieniony wt lip 04, 2006 4:53 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

MARDOK

Post autor: MARDOK » ndz cze 18, 2006 9:51 am

Ja sie założe, że powiedzą, że to jest uwłaczające ich godnosci :mrgreen:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz cze 18, 2006 9:51 am

Myślę, że w jakiś sposób zwrot ten jest obraźliwy. Ale w dużej mierze to od dziewczyny zależy jaka będzie jej reakcja.

elmonk

Post autor: elmonk » ndz cze 18, 2006 10:07 am

A jak dla mnie to niech sie moze płeć piękna wypowie :-P ja mysle ze niektrym "Laskom" "turbo" chlopaki sie podobaja i takie zwroty imponują :lol: ale jak sie widzi taka osobniczke z takowym turbomenem to odrazu plasticzkiem zajeżdża jak dla mnie :mrgreen: :-P

P.S "turbo ziomek" :mrgreen: fajne okreslenie :-P

Pineska

Post autor: Pineska » ndz cze 18, 2006 10:54 am

Laske jeszcze przezyje. Natomiast nie moge scierpiec, jak niektorzy faceci (nie mowie tu do wszystkich ;-)) zwracaja sie kobiet per "dupo", "cipenko". :-?

Kolezanka mi opowiadala, ze slyszala kiedys jak chlopak zwrocil sie do dziewczyny: "ej, cipeczko, pojdziemy pobawic sie do mnie?" :-/ Gdyby facet zwrocil sie tak do mnie, juz by lezal w rowie i nie zyl. :-D

A jesli chodzi o laski, to nie jest jak dla mnie nic obrazliwego. Sama tak sie zwracam czasem do moich kolezanek i jak dotad zadna nie strzelila focha. :-D :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz cze 18, 2006 11:13 am

dupeczko :lol:
Ja bym powiedział jak moja kuzynka - nie ma sprawy k&*^%$^ :-P po czym liść przez ryjek :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt cze 20, 2006 7:02 am przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz cze 18, 2006 11:41 am

Mnie to irytuje jak ktoś mówi, że jego laska jest taka i taka. To niech jeszcze powie coś takiego, że był ostatnio ze swoją dupą w kinie. Albo niech zawoła w barze: "Ej, dupo zapomniałaś torebki!".

Wiele zależy od kontekstu, itd.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Pineska

Post autor: Pineska » ndz cze 18, 2006 12:23 pm

Sol pisze:Mnie to irytuje jak ktoś mówi, że jego laska jest taka i taka. To niech jeszcze powie coś takiego, że był ostatnio ze swoją dupą w kinie. Albo niech zawoła w barze: "Ej, dupo zapomniałaś torebki!".
Ah, zeby wiedzej takich facetow chodzilo po swiecie. :-D ;-)

Mnie jeszcze denerwuje, kiedy niektorzy moi koledzy opowiadaja sobie, jaka ich dziewczyna jest w lozku. Ja mam wszystko jeszcze przed soba, ale gdy dojedzie co do czego, nie chce, zeby moj chlopak pozniej opowiadal, jaka ja jestem... :roll:

Poza tym moj kolega powiedzial mi ostatnio, ze fajna dupe sobie znalazl. Nie komentowalam juz tego, bo to moj przyjaciel, ale uwazam, ze tak mozna traktowac psa, a nie ukochana kobiete.

kirke

Post autor: kirke » ndz cze 18, 2006 6:08 pm

jak słyszę "hej laska" odpowiadam... a co to ?? ja wyglądam jak z drewna ?? :evil:

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz cze 18, 2006 6:19 pm

Ja mówie tak tylko jeśli ironizuje lub żartuje. A i tak mam niewiele kontaktu z dziewczynami.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

ODPOWIEDZ