Jak często pijesz % ?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Jak często pijesz % ?

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 7:42 am

Jak w temacie - jak często pijesz alkohol? Odświętnie, ze znajomymi dla lepszej atmosfery, czy na umór dzień w dzień? Może zbliżasz się do punktu krytycznego - alkoholizmu? :P

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw kwie 12, 2007 11:19 am

Kilka razy w tygodniu wieczorem jakieś piwko. Ilość moim zdaniem rozsądna. No i nerki będę miał zdrowe.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 12:16 pm

ostatnio w ferie i przed miałam taki okres, że wychodziłam se z kumplem do takiego fajnego pubiku i się schlałam. i tak co 2 dni prawie że. w wakacje to już w ogole. codziennie picie prawie że, bo nie jak regaty, to treningi i po nich się łaziło. ale już nie tykam, moze czasem jakieś piwko se wypije, żeby ze znajomymi o suchej mordzie nie siedzieć. mam zołądek już do dupy :/

Piotrekd

Post autor: Piotrekd » czw kwie 12, 2007 12:44 pm

Człowiek nie wielbłąd i pić musi, dlatego uważam że jak sie napije w weekend i to solidnie to mi to nie zaszkodzi. A tak poza weekendami to pije rzadko, chyba że są wakacje czy ferie.
Ostatnio zmieniony czw kwie 12, 2007 12:59 pm przez Piotrekd, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » czw kwie 12, 2007 12:58 pm

Ja pije bardzo rzadko raz na 2 tygodnie. Moim zdaniem czy rzadziej sie pije tym dłuzej sie zyje.
Ostatnio zmieniony czw kwie 12, 2007 12:59 pm przez Andrzej321, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 1:03 pm

Dobra, teraz ja, jak na spowiedzi powiem Wam, że rzadko piję ;P Tylko jak jest jakaś okazja, czy to spotkanie ze znajomymi, czy na przerwie między zajęciami, bo treningu albo na jakiejś imprezce. Bywały takie tygodnie (zwłaszcza pod koniec drugiej klasy liceum), gdzie łoiło się dzień w dzień, i to co najmniej dwa razy dziennie (rano przed lekcjami, na dobry początek dnia i po lekcjach, już zalewało się robala do końca i zgon i do domu :P). A teraz strasznie nieregularnie, bywa że dwa tygodnie nie piję, a bywa że piję trzy dni z rzędu ;P Alkoholikiem chyba jeszcze nie jestem :P

A byłbym zapomniał, gdybyście byli tak łaskawi i podali swój wiek, wtedy będę mógł przetestować najnowszą tezę - im człowiek młodszy, tym więcej pije :mrgreen:

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 1:08 pm

xTrollx pisze: A byłbym zapomniał, gdybyście byli tak łaskawi i podali swój wiek, wtedy będę mógł przetestować najnowszą tezę - im człowiek młodszy, tym więcej pije :mrgreen:
wiesz, że dziewczyn o wiek się nie pyta? ;P

ale myśle, że to może być prawda ;) ja tam wiem, już się wyszalałam, tczas się ustatkować :D

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » czw kwie 12, 2007 1:09 pm

Ja mam 17 lat.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 1:13 pm

No i proszę, jak na razie Andrzej jedyny porządny ;-) Tak powinno być ^^
Shoah, Ciebie nie muszę pytać, wiem, że siedzisz jeszcze w liceum :P
Żeby nie było - ja mam 19. I piję o niebo mniej niż w wieku 17 ;P

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 1:14 pm

xTrollx pisze:Shoah, Ciebie nie muszę pytać, wiem, że siedzisz jeszcze w liceum :P
aha :P

ale już offtopa nie robie, koniec tematu ;)

ODPOWIEDZ